Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL18 (sobota, 17. 2. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Medvode
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Povezava

Karta: Športni center Bonovec

Standard: ISOM
št. karte: 248
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Daniel Lebar
Merilo: 1:7500
Stanje: X.2013
Površina: 1.14km2

Julij 2014, reambulacija celotne karte: Daniel Lebar


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 16. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL4 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 17. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL5 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

avgust

sobota, 4. 8. 2018
World Trail Orienteering Championships - 7 dni - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Daugavpils, Latvija
petek, 24. 8. 2018
PreO SEEOC - SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno Ski Center
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
četrtek, 20. 9. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)