Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL8 - predbožična srednja (sobota, 23. 12. 2017)

Organizator: PD Tolmin, OK Azimut
Kraj: Tolmin
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta: Tolmin

Standard: ISSOM
št. karte: 297
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Klemen Kenda (2017)
Merilo: 1:4000
Stanje: 2015
Površina: 1.6km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
nedelja, 24. 11. 2019
Trofeja Rismskega zidu - srednja
Urša & Matjaž
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem