Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    januar

    sobota, 27. 1. 2018
    SSOL 3 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kranj
    nedelja, 28. 1. 2018
    ZL15 - "Brez meja" - srednja
    Gaja
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Trst

    februar

    nedelja, 4. 2. 2018
    ZL16 - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Škofja Loka
    sobota, 10. 2. 2018
    ZL17 - srednja
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dobeno
    sobota, 17. 2. 2018
    ZL18 - Tekma dvojic - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Medvode
    sobota, 24. 2. 2018
    ZL19 - srednja
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Golovec
    nedelja, 25. 2. 2018
    ZL20 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Godovič

    marec

    sobota, 3. 3. 2018
    ZL21 - Zaključek lige - srednja
    ŽLŠ+2xMB
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 11. 3. 2018
    SOL 1 - dolga
    DROT
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lokev
    nedelja, 25. 3. 2018
    SSOL 4 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Spodnja Idrija

    april

    sobota, 7. 4. 2018
    SOL 2, DP ultra dolge - dolga
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Pevno
    nedelja, 15. 4. 2018
    SOL 3 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Zalštad

    maj

    sobota, 12. 5. 2018
    DP dolge, SOL 4 - dolga
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakitna
    nedelja, 13. 5. 2018
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rakitna
    sreda, 23. 5. 2018
    Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
    Vsi klubi
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 27. 5. 2018
    SOL 5 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rupe

    junij

    nedelja, 3. 6. 2018
    DP šprint, SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana
    nedelja, 10. 6. 2018
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Mengore

    september

    sobota, 8. 9. 2018
    SOL 7 - srednja
    Kamniški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Podpeč
    sobota, 22. 9. 2018
    DP srednje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Vranja Peč

    oktober

    sobota, 6. 10. 2018
    SOL 8 - srednja
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Mali Boršt
    nedelja, 21. 10. 2018
    DP šprint štafete - štafeta
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice