Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL17 (sobota, 10. 2. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Tivoli
Kraj: Dobeno
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

ni razpisa

Karta: Rašica

Standard: ISOM
št. karte: 75
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi, Daniel Barkász
Merilo: 1:10000
Stanje: VI. 1999
Površina: 1.95km2

Hribovit kraški teren med istoimenskim vrhom in naseljem Dobeno. Leta 2005 je bila razširjena in obnovljena karta izdana pod imenom Debeli vrh (karta št. 145).


Karta je bila doslej uporabljena:
  • ni podatka v koledarju




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trst

februar

nedelja, 4. 2. 2018
ZL16 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
sobota, 24. 2. 2018
ZL19 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Golovec
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice