Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP dolge, SOL 4 (sobota, 12. 5. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Rakitna
Tip: DP
Razdalja: dolga
Sodnik: Aleš Borštnik

Razpis

Organizator: Orientacijski klub POLARIS

Datum: sobota, 12. 5. in nedelja 13. 5. 2018

Vrsta tekmovanja: sobota, 12. 5. Državno prvenstvo na dolgih progah in 4. tekma za Slovensko orientacijsko ligo ter nedelja, 13. 5. Državno prvenstvo štafet

Lokacija: Rakitna, 2 km severno od vasi, oznake bodo postavljene s ceste Preserje - Rakitna

Karta: Rakitna, 1 :10 000, E 5 m, 2017, za otroško kategorijo in M/Ž10 1 : 5000. 

Vodja tekmovanja: Dušan Petrovič

Traserji: Miha Škarabot (dolge proge), Gregor Anderluh (štafete)

Sodnik OZS: Aleš Borštnik

Kontrolni sistem: Sport Ident

Vrsta terena: Kraški gozd, vrtačasto, delno kamnito in delno zaraščeno

Kategorije za DP dolge proge in SOL4: M10, Ž10, M12, Ž12, M14, Ž14, M16, Ž16, M18, Ž18, M20, Ž20, M21E, Ž21E, M35, Ž35, M45, Ž45, M50, M60

kategorije, ki ne štejejo za DP: M21A, M21B, Ž21B, začetniki (ZAČ), rekreativci (REK), otroška (OTR); na proge REK, ZAČ in OTR lahko gre več udeležencev skupaj, tudi otroci s spremstvom

Kategorije za DP štafeteM12, Ž12, M16, Ž16, M18, Ž18, M20, Ž20, M21, Ž21, M35, Ž35, odprta (trije člani v štafeti v M21, dva člana ostale kategorije), začetniki (posamično - lahko tudi s spremstvom)

V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali v skladu s pravilnikom.

Prijave: V sistem prijav do ponedeljka 7. 5. 2018

Kasnejše prijave do zapolnitve prostih mest ob dvojni štartnini.

Prijave v rekreativno, otroško in začetniško kategorijo možne na dan tekmovanja ob redni štartnini, na štafetah v odprto kategorijo le v primeru razpoložljivih kart. 

Štartnina:

za članske in veteranske kategorije (MŽ21 -) 10 €

za otroške in mladinske kategorije ( - MŽ20)   5 €

za štafeto v M21                                             20 €

za štafeto v ostalih kategorijah                       15 €

za rekreativno in začetniško kategorijo   5 € 

izposoja čipa Sport Ident na dan                      2 €

Prvi štart: sobota, dolge proge 11.00

nedelja, štafete 10.00 

Nagrade: medalje za DP za prva tri mesta v vsaki kategoriji, praktične nagrade

Razglasitev rezultatov: Po prihodu tekmovalcev v cilj

Možnost prenočišča

Opozorilo: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Rakitna



Koledar tekem in treningov

april

nedelja, 22. 4. 2018
SG MTBO 2018 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 27. 4. 2018
European Trail Orienteering Championships - 5 dni - PreO
Slovakian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bratislava, Slovaška

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 20. 5. 2018
OLP1 - Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore
sobota, 16. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL4 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 17. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL5 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

avgust

sobota, 4. 8. 2018
World Trail Orienteering Championships - 7 dni - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Daugavpils, Latvija
petek, 24. 8. 2018
PreO SEEOC - SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno Ski Center
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
četrtek, 20. 9. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)