Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    januar

    sobota, 26. 1. 2019
    ZL14 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Vodice

    februar

    sobota, 2. 2. 2019
    SKI O DP in SOL dva dni - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 3. 2. 2019
    Italian style O-race - srednja
    Orienteering Trieste, UWCAD, Cai XXX ottobre
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Duino - Villaggio del Pescatore
    petek, 8. 2. 2019
    ZL15 - drugo
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 10. 2. 2019
    ZL16 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 17. 2. 2019
    ZL17 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    marec

    nedelja, 3. 3. 2019
    SSOL 3 - sprint
    FVG
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Gorica
    nedelja, 10. 3. 2019
    SOL 1 - dolga
    DROT
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Lipica
    sobota, 16. 3. 2019
    ZL18 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 30. 3. 2019
    SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Crngrob
    nedelja, 31. 3. 2019
    SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Komenda

    april

    sobota, 13. 4. 2019
    SOL 4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Hleviše

    maj

    sobota, 4. 5. 2019
    Pokal Slovenj Gradca - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    /
    nedelja, 5. 5. 2019
    WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
    EOF
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Estonija
    nedelja, 5. 5. 2019
    Pokal Slovenj Gradca - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    /
    nedelja, 12. 5. 2019
    SSOL 4 - sprint
    Planinsko društvo Tolmin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tolmin
    sreda, 15. 5. 2019
    Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rožnik, Ljubljana
    sobota, 18. 5. 2019
    DP dolge, SOL 5 - dolga
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh
    nedelja, 19. 5. 2019
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh
    nedelja, 26. 5. 2019
    SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice

    junij

    nedelja, 2. 6. 2019
    DP sprint, SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Mengeš
    sobota, 22. 6. 2019
    OLP1 - Night Hawk - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 23. 6. 2019
    OLP2 - Night Hawk - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 30. 6. 2019
    EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
    BOF
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Belorusija

    julij

    sobota, 13. 7. 2019
    JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
    SOK
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Danska

    avgust

    sobota, 10. 8. 2019
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kladje
    sobota, 17. 8. 2019
    WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
    NOK
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Norveška

    september

    nedelja, 1. 9. 2019
    OLP3 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 7. 9. 2019
    DP srednje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška Vas
    nedelja, 22. 9. 2019
    SOL 7 - dolga
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina Planina
    sobota, 28. 9. 2019
    OLP4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    oktober

    četrtek, 3. 10. 2019
    DP šolsko - srednja
    OZS
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Maribor
    sobota, 5. 10. 2019
    SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    nedelja, 20. 10. 2019
    DP sprint štafete - sprint
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Koper