Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

AOK Gotska - T3 (četrtek, 14. 12. 2017)

Organizator: Tajda
Kraj: Ljubljana
Tip: trening
Razdalja: srednja

Razpis

povezava

Karta: Rožnik

Standard: ISOM
št. karte: 85
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Barkász
Merilo: 1:10000
Stanje: IV. 2000
Površina: 3.51km2

Ponovno izdelana karta območja prve slovenske orientacijske karte. Pokriva področje tik ob centru Ljubljane (od Tivolija do Večne poti). Po raznih naravnih neprilikah so manjša področja med Mostecem in Večno potjo precej spremenjena.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

četrtek, 22. 2. 2018
AOK Gotska - T7 - sprint
Tajda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 2. 2018
ZL19 - Tekma v sklopu mladinskega TK - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL20 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice