Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOM - Slovenski O-maraton (ZL1) (nedelja, 18. 11. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Voglje - Repen(Italija)
Tip: mednarodna
Razdalja: drugo
E-mail: mckladu@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Zgonik - Krajna vas



Koledar tekem in treningov

november

sobota, 24. 11. 2018
Alpine Winter Cup (ZL2) + klubsko prventvo OK Azimut - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 25. 11. 2018
Alpine Winter Cup (ZL3) - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

december

sobota, 1. 12. 2018
ZNOT (ZL4) - dolga
RST Domžale
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stranje
nedelja, 2. 12. 2018
ZL5 - drugo
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 12. 2018
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 9. 12. 2018
ZL6 - drugo
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 15. 12. 2018
Kuhanček relay (ZL7) - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 22. 12. 2018
ZL8 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 29. 12. 2018
SKI O - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 30. 12. 2018
ZL9 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

januar

sobota, 5. 1. 2019
Novoletni labirint (ZL10) - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 12. 1. 2019
Tek za soteskarjem (ZL11) - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 1. 2019
12. BREZ MEJA / SENZA CONFINI (ZL12) - srednja
GAJA orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 20. 1. 2019
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipava
sobota, 26. 1. 2019
ZL13 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

petek, 8. 2. 2019
ZL14 - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 10. 2. 2019
ZL15 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mlinar
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 3 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška

september

torek, 3. 9. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška Vas
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina

oktober

sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper