Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

3. testiranje - 3000m (nedelja, 20. 5. 2018)

Organizator: OZS
Kraj: Nogometni stadion Mekinje, Kamnik
Tip: trening
Razdalja: sprint
E-mail: mladinska@orientacijska-zveza.si
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator: Članska in mladinska reprezentanca OT
Kraj: Nogometni stadion Mekinje, Kamnik

Prvi start: 9:15

Vsi udeleženci EYOC, JWOC, JEC, SEEOC morajo v sezoni nujno opraviti 2 testiranji, s pomočjo katerih bomo spremljali njihov tekaški napredek, hkrati pa bo rezultat na testiranju tudi eden glavnih izločilnih kriterijev pri določanju statusa tekmovalca.

Vabljeni tudi vsi ostali!

V primeru odsotnosti, morate opraviti nadomestno testiranje s svojim trenerjem in sporočiti rezultat mladinskemu selektorju.

Prijave: Google Docs

Karta: Ajdovsko Gradišče

Standard: ISOM
št. karte: 83
Lastnik: OK Nova Gorica
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Robert Lorencon
Merilo: 1:10000
Stanje: II. 2000
Površina: 1.68km2

Pretežno polodprta kraška uravnava Gradišča s strmimi pobočji ob njegovem robu z okoliškimi travniki, njivami, vinogradi in zaplatami gozda.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - 5 dni - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sreda, 22. 8. 2018
SEEOC 2018 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
sobota, 8. 9. 2018
SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vinička vas
nedelja, 9. 9. 2018
Velenjska mestna avantura 2018 - dolga
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velenje z okolico
nedelja, 23. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 29. 9. 2018
OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)