Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Šprint za vse generacije (dvojice) (nedelja, 20. 5. 2018)

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub
Kraj:
Tip: trening
Razdalja: sprint

Razpis

povezava

Karta: Poden

Standard: ISOM
št. karte: 88
Lastnik: Škofjeloški orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:2500
Stanje: VIII. 2000
Površina: 0.33km2

Mestna karta zajema širše področje Podna in Novega sveta. Področje južno od Selške Sore, ki je tudi prikazano na karti, je bilo le prevzeto iz karte Krancelj in ni bilo reambulirano. Območje severno od Sore je bilo leta 2005 ponovno kartirano in prikazano na karti št. 148 Podlubnik.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

nedelja, 17. 2. 2019
ZL16 - start 11:30 - srednja
Deja Razper, Teja Tušar
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 24. 2. 2019
ZL17 - drugo
TOPOteam, ZTS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 2. 3. 2019
SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorizia / Gorica (ITA)
nedelja, 3. 3. 2019
SSOL 3 - Most med kulturami - sprint
FISO FVG
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gorica
nedelja, 10. 3. 2019
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 16. 3. 2019
ZL18 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 16. 3. 2019
SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 17. 3. 2019
SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
sobota, 23. 3. 2019
Orseg Cup - srednja
Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pečarovci
sobota, 23. 3. 2019
SPOL 4 - Őrség Cup PreO - PreO
Zalaegerszegi TFC
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kercaszomor / Krčica (HUN)
sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
Pokal Slovenj Gradca - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper