Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Šprint za vse generacije (dvojice) (nedelja, 20. 5. 2018)

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub
Kraj:
Tip: trening
Razdalja: sprint

Razpis

povezava

Karta: Poden

Standard: ISOM
št. karte: 88
Lastnik: Škofjeloški orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:2500
Stanje: VIII. 2000
Površina: 0.33km2

Mestna karta zajema širše področje Podna in Novega sveta. Področje južno od Selške Sore, ki je tudi prikazano na karti, je bilo le prevzeto iz karte Krancelj in ni bilo reambulirano. Območje severno od Sore je bilo leta 2005 ponovno kartirano in prikazano na karti št. 148 Podlubnik.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 16. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL4 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 17. 6. 2018
Menina planina TrailO - SPOL5 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

avgust

sobota, 4. 8. 2018
World Trail Orienteering Championships - 7 dni - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Daugavpils, Latvija
petek, 24. 8. 2018
PreO SEEOC - SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno Ski Center
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
četrtek, 20. 9. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)