Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 8 (sobota, 5. 10. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Kraj: Pohorje
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Sodnik: Bojan Jevševar

Startna lista: povezava

Razpis

Tekmovanje: SOL 8, dolge proge
Type of competition: Slovenian orienteering league competition, long distance

Datum: Sobota, 5.10.2019
Date: Saturday, 5th October, 2019

Kraj tekmovanja: Pohorje, zbirališče je Dom na Pesku.
Place of competition: Pohorje, meeting point at Dom na Pesku hut.
 

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Organizer: Orientacijski klub Slovenske Konjice

Vodja tekmovanja: Zoran Furman
Competiton leader: Zoran Furman

Kontakt: Zoran Furman
Contact: Zoran Furman

Karta: Brvni vrh, julij 2019, ISOM 2017; 1:5000 (MŽ10) in 1:10000 (ostale kategorije); E=5m.
Map: Brvni vrh, July 2019,  ISOM 2017, 1:5000 (MW10), 1:10000 (all other categories), E=5m.

Teren: Valovit, relativno majhna gostota poti. Veliko močvirij, vodototokov in vegetacijskih podrobnosti.
Terrain: Undulating, low density of paths. A lot of marshes, watercourses and vegetation detail.

Traser: Daniel Lebar
Course setter: Daniel Lebar

Sodnik OZS: Bojan Jevševar
SOF controller: Bojan Jevševar

Kategorije: Ž10, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21B, Ž21E, Ž35, Ž45, M10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, M65, Začetniki, Odprta, Otroška.
Categories: W10, W12, W14, W16, W18, W21B, W21E, W35, W45, M10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, M65, Beginners, Open, Kids.

Prvi štart: 11:00
First start: 11 a.m.

Razglasitev rezultatov: Po prihodu večine tekmovalcev v cilj. Predvidoma med 14:00 in 14:30.
Prizegiving ceremony: When majority of competitors will finish (around 2 p.m.).

Prijave: Do torka, 1.10. izključno preko OOnet.
Kasnejše prijave v višini osnovne štartnine so možne v Začetniško in Rekreativno kategorijo. Za naknadne prijave v ostale kategorije bo štartnina dvojna in prijave zgolj v skladu z možnostmi organizatorja.
Entries: Till Tuesday 1st October, exclusively using OOnet.
Later entries with basic entry fee will be possible only in Beginners and Open category. Aditional entries in all other categories will be possible only with doubled entry fee and depending on organizer's possibilities.

Štartnina:

  • Otroška: brezplačno
  • MŽ -18, Začetniška, Odprta: 5 EUR
  • MŽ 21- : 10 EUR
  • Izposoja Sportident čipa: 2 EUR

 

Plačilo štartnine pred ali po tekmi na račun organizatorja:

Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22

Entry fee:

  • Kids: Free of charge
  • MW -18, Beginners, Open: 5 EUR
  • MW 21- : 10 EUR
  • Sportident rent: 2 EUR

 

Payment via bank transfer to the organizers bank account:

Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22

Ostala obvestila: Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.
Miscellaneous: Each competitor takes part in the competition on his/her own responsibility.

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Brvni vrh



Koledar tekem in treningov

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Duplek v Slovenskih goricah
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem