Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    maj

    sobota, 4. 5. 2019
    SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Slovenj Gradec
    nedelja, 5. 5. 2019
    WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
    EOF
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Estonija
    nedelja, 5. 5. 2019
    SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Slovenj Gradec
    nedelja, 12. 5. 2019
    SSOL 4 - sprint
    Planinsko društvo Tolmin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tolmin
    sreda, 15. 5. 2019
    Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rožnik, Ljubljana
    sobota, 18. 5. 2019
    DP dolge, SOL 5 - dolga
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Planinska koča na Blegošu
    nedelja, 19. 5. 2019
    DP štafete - štafeta
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Planinska koča na Blegošu
    nedelja, 26. 5. 2019
    SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Brežice

    junij

    nedelja, 2. 6. 2019
    DP sprint, SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Mengeš
    sobota, 22. 6. 2019
    OLP1 - Night Hawk - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    nedelja, 23. 6. 2019
    OLP2 - Night Hawk - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    torek, 25. 6. 2019
    WTOC 2019 - PreO - PreO
    Portugalska orientacijska zveza
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idanho-a-Nova & Relva
    petek, 28. 6. 2019
    WTOC 2019 - Štafete - štafeta
    Portugalska orientacijska zveza
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Cidral
    sobota, 29. 6. 2019
    WTOC 2019 - TempO - TempO
    Portugalska orientacijska zveza
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
    nedelja, 30. 6. 2019
    EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
    BOF
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Belorusija

    julij

    sobota, 13. 7. 2019
    JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
    SOK
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Danska

    avgust

    sobota, 10. 8. 2019
    SOL 6 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kladje
    sobota, 17. 8. 2019
    WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
    NOK
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Norveška
    sobota, 31. 8. 2019
    SPOL 5 - DP PreO - PreO
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija

    september

    nedelja, 1. 9. 2019
    OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 7. 9. 2019
    DP srednje - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška vas
    sobota, 14. 9. 2019
    OLP4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 21. 9. 2019
    SPOL 6 - DP TempO - TempO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina planina
    nedelja, 22. 9. 2019
    SOL 7 - dolga
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina Planina
    nedelja, 22. 9. 2019
    SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina planina
    sobota, 28. 9. 2019
    OLP5 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    oktober

    četrtek, 3. 10. 2019
    DP šolsko - srednja
    OZS
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Maribor
    sobota, 5. 10. 2019
    SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    nedelja, 20. 10. 2019
    DP sprint štafete - sprint
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Koper

    november

    sobota, 16. 11. 2019
    SOM 2019 - ultra dolga
    Orientacijski klub Polaris
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij