Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL16 (nedelja, 17. 2. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: deja.razpet@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

ZIMSKA LIGA 16

Datum: Nedelja, 17. 2. 2019

Prvi start:  Ob 11:30 (poznejši start zaradi šolanja psov na poligonu)

Organizator:  OK Azimut, mladinci GJV Idrija

Vodji tekmovanja: Deja Razpet in Teja Tušar

Traser: Teja Tušar, Peter Tušar

Zbirališče: Pri poligonu na cesti med Hotedršico in Kalcami - 45.9034998, 14.172649        

Karta: Cajnar, 1:10 000, stanje julij 2018

Sistem: Sportident, možnost izposoje čipov (2€)

Dolžina: Srednje proge

Kategorije:

A - 3,8 km

B - 2,7 km

C - 1,8 km

Prijave: Na OrienteeringOnline 

  ali na mail deja.razpet@gmail.com do 15. 2. 2019

Štartna lista bo objavljena dan pred tekmovanjem.

Startnina: Prostovoljni prispevki (priporočeno A in B: 5€, C: 3€)

Zbran denar bo namenjen sofinanciranju dijakom Gimnazije JurijeVege Idrija na svetovnem šolskem prvenstvu – WSCO 2019, Estonija.

Razglasitev: po prihodu vseh tekmovalcev v cilj.

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.


Karta: Cajnar

Standard: ISOM 2017
št. karte: 333
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Matjaž Štanfel
Merilo: 1:10000/1:7500
Stanje: V.2017
Površina: 1.2km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij