Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SKI O DP in SOL (sobota, 16. 2. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Rateče
Tip: DP
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

Tekmovanje:       Državno prvenstvo in tekma za Slovensko smučarsko orientacijsko ligo

Datum:                sobota, 16.2. državno prvenstvo in SkiSOL

Organizator:                       OK Polaris

Zbirališče:                          parkirišče km zahodno od nekdanjega mejnega prehoda Rateče, https://www.google.com/maps/@46.4960185,13.6896205,368m/data=!3m1!1e3

Vodja tekmovanja:             Iztok Rojc

Traser:                               Eneja Osterman

Karta:                                 po SKiSOM standardu, 1 : 10 000

Kategorije:                         M/Ž14, M/Ž17, M20, M/Ž21E, M40, M/ŽB (rekreativni za M in Ž), začetniška

Prijave:                              do vključno 14.2.2019 na

http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4324

kasneje osebno v primeru razpoložljivih kart.

Prosim, če se, če še niste, tudi registrirate za SKI-O SOL ligo preko spletne aplikacije!


Prispevek za udeležbo:                   8€, za M/Ž14 in M/Ž17 - 5€, začetniki 2€

Prvi štart:                                         9:30, na štartno KT, štartna lista ne bo narejena

Ob 9.00 je štart rekreativne prireditve tek dveh dežel, s štartom bomo tako počakali, da večina tekačev konča svoj tek.

Opozorila: Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov.

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije, izposoja brezstičnih SIAC Air čipov brezplačna, po želji možna uporaba lastnih navadnih čipov.

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak udeleženec nastopa na lastno odgovornost.

Proge niso zaprte za druge uporabnike.

 

Karta: Rateče

Standard: Ski-O
št. karte: 1
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2011
Površina: 2.81km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 15. 12. 2019
ZL3 - Kladje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podlanišče
sobota, 21. 12. 2019
ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podboršt
nedelja, 22. 12. 2019
ZL 5 Božično presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 28. 12. 2019
Ski SOL 1 / ZL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

nedelja, 5. 1. 2020
ZL - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica