Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP3 (nedelja, 1. 9. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Kladje
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: simon.stanonik@gmail.com

Razpis

Tekmovanje: OLP 3

Datum: 1.9.2019

Kraj tekmovanja: Kladje (46.111184, 14.015071)

Organizator: OK Azimut (simon.stanonik@gmail.com)

Vodja tekmovanjaSimon Stanonik

Karta: Kladje, 1:10000,E: 5 m, stanje: 7.2019

Traser: Simon Stanonik

Kategorije: A (3,4 km), B (2,2 km), C (1,2 km)

Prvi štarti: 10:00 - vse kategorije startajo na startno kontrolo

Startnina: prostovoljni prispevek (kategoriji A in B: 5€/oseba, kategorija C: 3€/oseba)

            za pokritje stroškov organizacije, tiska in izposoje SI.

Merjenje časa: Sport Ident, možnost najema čipa 2€

Prijave: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4545

Rok za prijave je 30.8.2019

Po tem datumu je prijava možna preko elektronske pošte: simon.stanonik@gmail.com

Dodatna obvestila:

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost,

tekmovanje je najbolši trening (sploh pred prihajajočim DP).

 

Karta: Kladje

Standard: ISOM
št. karte: 372
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Istvan Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII.2019
Površina: 2.4km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij