Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP3 (nedelja, 1. 9. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Kladje
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: simon.stanonik@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Tekmovanje: OLP 3

Datum: 1.9.2019

Kraj tekmovanja: Kladje (46.111184, 14.015071)

Organizator: OK Azimut (simon.stanonik@gmail.com)

Vodja tekmovanjaSimon Stanonik

Karta: Kladje, 1:10000,E: 5 m, stanje: 7.2019

Traser: Simon Stanonik

Kategorije: A (4 km), B (2,9 km), C (1,5 km)

Prvi štarti: 10:00 - vse kategorije startajo na startno kontrolo

Startnina: prostovoljni prispevek 

Merjenje časa: Sport Ident

Prijave: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4545

Rok za prijave je 30.8.2019

Po tem datumu je prijava možna preko elektronske pošte: simon.stanonik@gmail.com

Dodatna obvestila:

- Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost,

 - tekmovanje je najbolši trening (sploh pred prihajajočim DP),

 - v kategoriji A bo podeljena posebna nagrada za najhitrejši čas od zadnje kontrole (45) v finiš (v primeru, da ima več tekmovalcev enak čas, bo zmagovalec tisti, ki bo najhitreje opravil s celotno progo)

 

Karta: Kladje

Standard: ISOM
št. karte: 372
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Istvan Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII.2019
Površina: 2.4km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija