Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP5 (sobota, 28. 9. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

ni razpisa

Karta: Ajdovsko Gradišče

Standard: ISOM
št. karte: 83
Lastnik: OK Nova Gorica
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Robert Lorencon
Merilo: 1:10000
Stanje: II. 2000
Površina: 1.68km2

Pretežno polodprta kraška uravnava Gradišča s strmimi pobočji ob njegovem robu z okoliškimi travniki, njivami, vinogradi in zaplatami gozda.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij