Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL 2 (nedelja, 20. 1. 2019)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Vipava
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Klemen Kenda

Startna lista: povezava

Razpis

SSOL - 2 sprint

nedelja 20. januar 2019   11:00h

Kraj tekmovanja: VIPAVA

Tekmovalni center: Osnovna šola Vipava  

Prihod v Vipavo

Karta: Vipava  stanje:  XI. 2018

TEKMOVALNI BILTEN

ŠTARTNA LISTA PO KATEGORIJAH - CLASS START LIST

ŠTARTNA LISTA PO ČASU - TIME START LIST

ŠTARTNA LISTA PO KLUBIH - CLUBS START LIST

 

Na štartu bodo na voljo zaščitne folije   

Vodja tekmovanja: Marija Kovač

Traser: Jaka Piltaver

Sodnik OZS: Klemen Kenda

Predstavnik tekmovalcev:

Merjenje časa: SportIdent

Dostop do tekmovalnega centra in parkirišča:  Z avtoceste zavijete proti Vipavi in na krožišču zavijete proti 100m oddaljeni OŠ in parkirišču.

Na dan tekme je prepovedano gibanje po starem delu Vipave.

Za ogrevanje je namenjeno igrišče nasproti OŠ.

Na zelenici ob igrišču bo pripravljen labirint, karte bodo v avli OŠ.

Oddaljenost STARTA od tekmovalnega centra: 600m; pot bo označena s trakovi.

Oddaljenost CILJA od tekmovalnega centra: 400m; 

Na cilju bo potrbno oddati karte v zato pripravljene vrečke (po klubih).

Štartnina: 5€ do vključno M/Ž18, začetniki, otroci

                8€ ostali

Prijave: do petka 18.01.2019 na  www.orienteeringonline.net/

            v soboto na e-pošto: gregorcurban@gmail.com     

Kategorije: M/Ž 10, M/Ž 12, M/Ž 16, M18, Ž 18, Ž 21, M 21, M35, Ž 45, Ž50, M50, M60, OPEN, Začetniki, Otroška

Mikrolokacije: na kartah, na startu in v tekmovalnem centru.                     

Kategorija            Dolžina         Št.kont.točk

M10                     1,4 km                 13

Ž10                      1,4 km                 13

M12                     1,7 km                 16

Ž12                      1,7 km                 16

M16                     2,2 km                 13

Ž16                      2,2 km                 13

M18                     2,5 km                 14

Ž18                      2,7 km                 17

M21                     2,9 km                 18

Ž21                      2,7 km                 17

M35                     2,7 km                 17

Ž35                      2,5 km                 14

M50                     2,5 km                 14

Ž45                      2,2 km                 13

M60                      2,2 km                 13

Otroci                   1,4 km                 13

OPEN                   2,5 km                 14

Začetniki               1,7 km                 16

DRUŽINSKA/GRUPPI    1,7km        16

Karta: Vipava

Standard: ISSOM
št. karte: 238
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tibor Erdelyl
Merilo: 1:4000
Stanje: VII:2013
Površina: 0.25km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 15. 12. 2019
ZL3 - Kladje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podlanišče
sobota, 21. 12. 2019
ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podboršt
nedelja, 22. 12. 2019
ZL 5 Božično presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 28. 12. 2019
Ski SOL 1 / ZL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

nedelja, 5. 1. 2020
ZL - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica