Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL 2 (nedelja, 20. 1. 2019)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Vipava
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Klemen Kenda

Startna lista: povezava

Razpis

SSOL - 2 sprint

nedelja 20. januar 2019   11:00h

Kraj tekmovanja: VIPAVA

Tekmovalni center: Osnovna šola Vipava  

Prihod v Vipavo

Karta: Vipava  stanje:  XI. 2018

TEKMOVALNI BILTEN

ŠTARTNA LISTA PO KATEGORIJAH - CLASS START LIST

ŠTARTNA LISTA PO ČASU - TIME START LIST

ŠTARTNA LISTA PO KLUBIH - CLUBS START LIST

 

Na štartu bodo na voljo zaščitne folije   

Vodja tekmovanja: Marija Kovač

Traser: Jaka Piltaver

Sodnik OZS: Klemen Kenda

Predstavnik tekmovalcev:

Merjenje časa: SportIdent

Dostop do tekmovalnega centra in parkirišča:  Z avtoceste zavijete proti Vipavi in na krožišču zavijete proti 100m oddaljeni OŠ in parkirišču.

Na dan tekme je prepovedano gibanje po starem delu Vipave.

Za ogrevanje je namenjeno igrišče nasproti OŠ.

Na zelenici ob igrišču bo pripravljen labirint, karte bodo v avli OŠ.

Oddaljenost STARTA od tekmovalnega centra: 600m; pot bo označena s trakovi.

Oddaljenost CILJA od tekmovalnega centra: 400m; 

Na cilju bo potrbno oddati karte v zato pripravljene vrečke (po klubih).

Štartnina: 5€ do vključno M/Ž18, začetniki, otroci

                8€ ostali

Prijave: do petka 18.01.2019 na  www.orienteeringonline.net/

            v soboto na e-pošto: gregorcurban@gmail.com     

Kategorije: M/Ž 10, M/Ž 12, M/Ž 16, M18, Ž 18, Ž 21, M 21, M35, Ž 45, Ž50, M50, M60, OPEN, Začetniki, Otroška

Mikrolokacije: na kartah, na startu in v tekmovalnem centru.                     

Kategorija            Dolžina         Št.kont.točk

M10                     1,4 km                 13

Ž10                      1,4 km                 13

M12                     1,7 km                 16

Ž12                      1,7 km                 16

M16                     2,2 km                 13

Ž16                      2,2 km                 13

M18                     2,5 km                 14

Ž18                      2,7 km                 17

M21                     2,9 km                 18

Ž21                      2,7 km                 17

M35                     2,7 km                 17

Ž35                      2,5 km                 14

M50                     2,5 km                 14

Ž45                      2,2 km                 13

M60                      2,2 km                 13

Otroci                   1,4 km                 13

OPEN                   2,5 km                 14

Začetniki               1,7 km                 16

DRUŽINSKA/GRUPPI    1,7km        16

Karta: Vipava

Standard: ISSOM
št. karte: 238
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tibor Erdelyl
Merilo: 1:4000
Stanje: VII:2013
Površina: 0.25km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

marec

sobota, 30. 3. 2019
SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 31. 3. 2019
SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

april

četrtek, 11. 4. 2019
Ekipno prvenstva osnovnih in srednjih šol Ljubljane v orientacijskem teku - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
sobota, 13. 4. 2019
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše

maj

sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij