Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Test 2 - 3000m (sobota, 23. 3. 2019)

Organizator: OZS
Kraj: Škofja Loka
Tip: trening
Razdalja: srednja
E-mail: mladinska@orientacijska-zveza.si

Razpis

Organizator: Članska in mladinska reprezentanca OT
Kraj: Stadion OŠ Škofja Loka, Škofja Loka

Prvi start: 10:00

Vsi udeleženci CEYOC, EYOC, JWOC, JEC, SEEOC morajo v sezoni nujno opraviti 2 testiranji, s pomočjo katerih bomo spremljali njihov tekaški napredek, hkrati pa bo rezultat na testiranju tudi eden glavnih izločilnih kriterijev pri določanju statusa tekmovalca.

Vabljeni tudi vsi ostali!

V primeru odsotnosti, morate opraviti nadomestno testiranje s svojim trenerjem in sporočiti rezultat mladinskemu selektorju.

Prijave: Google Docs

Karta: Ajdovsko Gradišče

Standard: ISOM
št. karte: 83
Lastnik: OK Nova Gorica
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Robert Lorencon
Merilo: 1:10000
Stanje: II. 2000
Površina: 1.68km2

Pretežno polodprta kraška uravnava Gradišča s strmimi pobočji ob njegovem robu z okoliškimi travniki, njivami, vinogradi in zaplatami gozda.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij