Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Prvenstvo v pivskih štafetah (neuradno) (četrtek, 16. 5. 2019)

Organizator: Študentje Rožne doline
Kraj: Rožna dolina
Tip: regionalna
Razdalja: sprint

Razpis

Pivska štafeta 

Kraj: Študentsko naselje Rožna Dolina ob igrišču za odbojko - https://goo.gl/maps/eSpiy3YW3oWh1reG7 

Kdaj: 16. 5. 2019, zbor ob 18:00

Organizator: Študentje Rožne doline

Kaj: Oettinger pivo iz flaše - 0,5L za moške, 0,25L za ženske

Ekipa: Dvojice, lahko mešane

Za koga: Orientaciste starejše od 18 let

Prijave: do 15. 5. 2019, na  http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4447

Prostovoljni prispevki naj pokrijejo stroške vaskega posameznika. 

Merjenje časa: Ne bo SportIdenta. Tekmuje se na dotik zastavice - Fair play. Na trasi bodo prisotni sodniki. 

Sistem tekmovanja:

Pitje - tek - predaja štafete

 

  • Kvalifikacije - 4 predaje - 4x 0,4km (vsak teče 2 kroga)
  • Polfinale - 2 predaji  - 2x 0,5km
  • Finale - 2 predaji - 2x 0,8km 

 

 

Po tekmi sledi zabava v Mestnem logu z ansamblom Kingstoni. 

 

*Tekmuje se na lastno odgovornost. Organizator ne prevzema odgovornosti za posledicami uživanja alkohola. 

 

Karta: Študentsko naselje Rožna dolina

Standard: ISSOM
št. karte: 278
Lastnik: Univerzitetna športna zveza Ljubljane
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Krešo Keresteš, Matjaž Kofol, Manu Jurado
Merilo: 1:2000
Stanje: VI.2014
Površina: 0.08km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 25. 5. 2019
Test 3 - 3000m - drugo
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 26. 5. 2019
JVP2019 SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij