Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Koruzni labirint (sobota, 20. 7. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Kraj: Maribor
Tip: trening
Razdalja: sprint
E-mail: mckladu@gmail.com

Razpis

 

Corn maze in Park Betnava, Maribor Slovenia

Type of trainnig: sprint or night sprint in the corn field

Date:  Saturday 20.7.2019

Parking: Čebelarski center and Betnavski grad (46°31'43.7"N 15°38'18.9"E - 46.528804, 15.638570); from the parking to the start 100 m and will be marked.

Start: free start from 14.00 to 22:00 h  - 20.7.2019

Course:

A: 3800 m/0

B: 2500 m/0

C: 1200 m/0 (for children)

Control description will not be available.

 

Map: Koruzni labirint  Betnava 1:2500 (2019 - ISSOM 2007)

Entry fee: 5€  you will pay at the Corn field to the owner of the Corn Maze

Registration: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4511

Result will be publishing one date later.

For registration will be used SportIdent; renting will be possible - 2€

Warning: Competitors competes on his own responsibility. It is forbidden to run/move out of the paths. In case of damage corn stem, please contact the organizer.

 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Koruzni labirint Betnava



Koledar tekem in treningov

julij

sobota, 20. 7. 2019
Koruzni labirint - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij