Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#1 (četrtek, 24. 10. 2019)

Organizator: DROT
Kraj: Spodnja Dobrava
Tip: trening
Razdalja: srednja
WWW: https://www.facebook.com/events/763787497396585/
E-mail: jpiltaver@gmail.com

Razpis

Čaka vas bonbonček. Trije krogci na platoju (vsi isti start/cilj), dolžine 1,3km, 1,5km in 1km. In še dobra 2km dolga proga v kamnitem labirintu. Vsak lahko sam izbere koliko bo odlaufal.


Zbor: 17:00
Zbirališče: Sp. Dobrava, 46.301952, 14.230905
Parking: za nekaj avtov možno na samem zbirališču
KT bodo postavljene z malimi z odsevnikimi obogatenimi zastavicami.
Prijave: do srede 23.10.2019 (20h) na jpiltaver@gmail.com

Karta: Zaloški stol

Standard: ISOM
št. karte: 374
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: D.Lebar, Z. Sokolar, J.Drbal
Merilo: 1:7500
Stanje: 2019
Površina: 1.48km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

četrtek, 21. 11. 2019
Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#3 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pikovnik
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
nedelja, 24. 11. 2019
Trofeja Rismskega zidu - srednja
Urša & Matjaž
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem