Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 4 (sobota, 30. 5. 2020)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Dole nad Idrijo
Tip: SOL
Razdalja: srednja
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: gantar.lara@gmail.com

Razpis

ni razpisa

Karta: Rupe

Standard: ISOM
št. karte: 233
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII.2012
Površina: 0.6km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 15. 12. 2019
ZL3 - Kladje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podlanišče
sobota, 21. 12. 2019
ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podboršt
nedelja, 22. 12. 2019
ZL 5 Božično presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 28. 12. 2019
Ski SOL 1 / ZL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

nedelja, 5. 1. 2020
ZL - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica