Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP, SSOL5 (nedelja, 14. 6. 2020)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: SOL
Razdalja: sprint
WWW: http://azimut.cerkno-cup.com
E-mail: gregor.hvala95@gmail.com

Razpis

ni razpisa

Karta: Idrija

Standard: ISSOM
št. karte: 258
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Zdenek Sokolar, Cesare Tarabocchia, Krešo Keresteš
Merilo: 1:4000
Stanje: IX.2015
Površina: 0.8km2

Reambulirani in združena karta Mesto Idrija (D. Lebar in Z. Sokolar - 2004 - št.125) in neevidentirana karta območja Mejce (C.Tarabocchia - 2010). Karto je 2015 reambuliral Janko Lapajne.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Duplek v Slovenskih goricah
sobota, 23. 11. 2019
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš

december

sobota, 7. 12. 2019
SSOL 1 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

april

petek, 17. 4. 2020
Orange cup - SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 30. 5. 2020
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem