Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 6 res zimska in snežena (sobota, 28. 12. 2019)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Pokljuka
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: dusan.petrovic2@siol.net; iztok.rojc@gmail.com

Razpis

GLEDE NA PREMALO ZAPADLEGA SNEGA BO TEKMA V OT, JE PA V GOZDU VENDARLE PAR CM SNEGA, TAKO DA BO VZDUŠJE KONČNO TUDI NA ZIMSKI LIGI ZIMSKO, DO SEDAJ NI RAVNO BILO...

 

Organizator:            OK Polaris

Prozorišče:              Pokljuka, Rudno polje

Priprava proge: Blaž Petrovič

Kategorije: A, B in C

Prvi štart:                 10:00 (skupinski štart za A in B)

C na štartno KT od 10.00 dalje

Prispevki tekmovalcev:              5,00 EUR

Prijave do 27.12. opoldne na http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4734kasneje osebno v primeru razpoložljivih kart.

Opozorila: 

Invazija motoriziranih gostov proti Rudnemu polju lahko povzroči, da je treba parkirati ob cesti daleč proti Mrzlemu studencu, danes se je to dogodilo po 11. uri, upajmo, da ne bo v soboto že pred 10.00 (zato tudi štart že ob 10.00).

Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije. 

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak tekmovalec nastopa na lastno odgovornost.

Karta: Pokljuka Rudno polje

Standard: Ski-O
št. karte: 3
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2010
Površina: 4.45km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - ODPOVEDANO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - ODPOVEDANO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 17. 10. 2020
DP dolge proge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - ultra dolga
FVG + OK Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija