Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL 2 (nedelja, 26. 1. 2020)

Organizator: Planinsko društvo Ajdovščina
Kraj: Vipavski Križ
Tip: SOL
Razdalja: sprint
E-mail: gregorcurban@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

BILTEN: SSOL2 Vipavski Križ

Vodja tekmovanja:     Marija Kovač
Prvi start:                   11:30h
Traser:                       
Sodnik:                      Mojca Foški
Karta:                         Vipavski Križ stanje januar 2020
Teren:                        Pretežno  mestno jedro
Tekmovalni center:    OŠ Vipavski Križ
OBVESTILO: na štartno/ciljnem prostoru bo tekmovalcem omogočeno:
- da pred startom odložijo osebno opremo
- da počakajo  v pokritem prostoru v primeru dežja
Prijave:  www.orienteeringonline.net/

               ali gregorcurban@gmail.com

Prijave in spremembe možne tudi na dan tekmovanja
Kategorija                     dolžina proge (km)   št.kontrol
M10, Ž10                      1,1                            12        
M12, Ž12                      1,4                            12
M16, Ž18,OPEN           1,8                            13
M21                              3,3                            22
Ž21                               2,8                            17
M18, M35                     3,1                            18
M50, Ž35                      2,3                            13
Ž16, Ž45, M60              2,2                            13        
OTROCI                       1.0                             11
DRUŽINSKA                1,2                             14
Karte so natisnjene na vodoodpornem papirju.
STARTNINA:      5 €   -   MŽ10 do vključno MŽ18,  open,družinska in začetniki
                         10 €  -  vsi ostali         
                                           
MERJENJE ČASA:   SportIdent  (možna izposoja).
OBVESTILA:             Opisi kontrol (mikrolokacije) bodo na voljo v tekmovalnem
                                  centru, na startu in natisnjene na kartah.
                                  Po prihodu na cilj se karte poberejo in razdelijo šele po
                                  odhodu  vseh tekmovalcev na progo.
                                  Podelitev bo predvidoma ob 14:00h
                                  Po končanem tekmovanju vas bodo v tekmovalnem centru
                                  čakali  topli napitki in prigrizek.
OPOZORILO:            Gibanje po Vipavskem Križu pred tekmovanjem ni  dovoljeno.
                                  Tekmovanje poteka  po urbanem okolju, ki ni zaprto za promet.
                                  V ozkih ulicah velja desno pravilo.
                                  Čez področja olivno zelene barve prehod ni dovoljen!
                                  Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!
                                  PREPOVEDANA JE OBUTEV Z ŽEBLJI!

Direttore di gara:           Marija Kovač  
PARTENZA:                 11:30h         
Tracciatore:                  
Delegato tecnico OZS:  Mojca Foški
Carta:                            Vipavski Križ (2020)
Terreno di gara:             Principalmente il centro storico
Ritrovo:                          OŠ Vipavski Križ (scuola elementare)
Iscrizioni:  http://www.orienteeringonline.net/
entro il 24/01/2020
o gregorcurban@gmail.com
Sarà possibile iscriversi anche il giorno stesso della gara.

Quote di partecipazione:    5 €    per le categorie OPEN, DRUŽINA (gruppi)
                                                    e dalla MŽ10 fino alla M/Ž18 inclusa
                                          10 €   per tutte le altre categorie

Punzonatura:                     SportIdent
Ulteriori informazioni: 
Le cartine saranno stampate su carta anti-spappolo.
La descrizione punti sarà disponibile in segreteria, in partenza e sarà
stampata sulla carta.
All'arrivo verranno ritirate le cartine che saranno restituite dopo
la partenza dell'ultimo concorrente.
La premiazione si terrà indicativamente alle 14.00.
Dopo la gara, al ritrovo, vi attende il ristoro con bevande calde e spuntino.
ATTENZIONE
Prima della gara non è consentito circolare per Vipavski Križ.
La gara si svolgerà su strade aperte al traffico veicolare.
Durante la gara è obbligatorio attenersi al codice della strada. .
Nei vicoli stretti tenersi a destra.
Non è consentito il passaggio sulle aree, contrassegnate con il verde marcio (aree private).
L’organizzazione non risponde di eventuali incidenti. Ogni concorrente corre sotto la propria responsabilità!
Vietato calzature con chiodi.

Karta: Vipavski Križ

Standard: ISSOM
št. karte: 324
Lastnik: Planinsko društvo Ajdovščina
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivo Kate, Daniel Lebar
Merilo: 1:2500 (1:3000)
Stanje: 2016
Površina: 0.11km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
bo sporočeno v četrtek

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
nedelja, 1. 3. 2020
Test 2 - 3000m - drugo
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong