Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP ski-o (sobota, 29. 2. 2020)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Rogla
Tip: DP
Razdalja: srednja

Razpis

Tekmovanje:       Državno prvenstvo v smučarski orientaciji

Datum:                sobota, 29.2. 

Organizator:                       OK Polaris

Lokacija tekmovanja in zbirališče: Rogla, tekaški štadion (poleg hotela Natura)

Vodja tekmovanja:             Iztok Rojc, Dušan Petrovič

Traser:                               Sandi Kmetič

Karta:                                 po SKiSOM standardu, 1 : 10 000 ali 1 : 7500

Kategorije:                         M/Ž14, M/Ž17, M20, M/Ž21E, M40, M/ŽB (rekreativni za M in Ž), začetniška

Prijave:                              do vključno 28.2.2020 na

http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=4875

kasneje osebno v primeru razpoložljivih kart.

Prosim, če se, če še niste, tudi registrirate za SKI-O SOL ligo preko spletne aplikacije!


Prispevek za udeležbo:                   8€, za M/Ž14 in M/Ž17 - 5€, začetniki 2€

Štart:                                         med 9:30 in 10:30 na štartno KT, štartne liste ne bo

Opozorila: Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov.

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije, izposoja brezstičnih SIAC Air čipov brezplačna, po želji možna uporaba lastnih navadnih čipov.

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak udeleženec nastopa na lastno odgovornost.

Proge niso zaprte za druge uporabnike, je pa snega dobvolj za tek tudi izven prog..


Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: /



Koledar tekem in treningov

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - PRESTAVLJENO za nedoločen čas - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong