Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Klubsko prvenstvo OK Azimut (nedelja, 4. 9. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Lome
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
WWW: http://azimut.cerkno-cup.com/
E-mail: andrazokb@gmail.com

Razpis

ORIENTIRING BALKAN INTERNATIONAL PRESENT:

A GUSTOF VON MUSTERHAÜSEN PRODUCTION

KAMEN NA KAMEN, PRVAK AZIMUTA
ali
TA PRFLIKNEN KOMPAS FALIRANU KAŽE

Zvrst:

posamična, srednje proge

Lokacija:

zemljevid

Premiera:
Nedelja, 4. 9. 2011, prvi štart ob 11:00
Scena:
Klavžar, ISSOM, 2010, 1:10.000, e=5m
Bog in batina:

Andraž Hribar

Kasting:







Vsi, tako Azimutovci kot ne-Azimutovci se prijavite preko spletnega vmesnika orienteeringonline.

Rok prijav: četrtek, 1. 9. 2011 ob 10:00! Takrat bom zaprl prijave, naknadne prijave bodo mogoče le še preko mojega elektronskega naslova (glej info)

Prijavnina: 3€ (po zaprtju prijav je štartnina dvojna)

In seveda; Za člane OK Azimut ni štartnine!

Info:






















Kategorije in podatki o progah:
A - 3 km
B - 2,1 km
C - 1,3 km

Tekma šteje kot klubsko prvenstvo Azimuta, kar pomeni, da bodo vsi ne-Azimutovci štartali pred Azimutovci.

Startna lista bo objavljena na OZS strani v petek, 2. 9.

Naknadne prijave so možne, vse do dneva tekme, a ob dvojni štartnini.

Uporabljen bo sport ident. Ob prijavi vnesite SI številko.
Sposojalnina čipa = 3€
Čip verzija SI9 ne more biti uporabljen

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Opisi kt. bodo natisnjeni na karto.

Sem še kaj pozabil napisati? Spomnite me, da dopišem, ali pa vprašajte na mail:

   

 

Karta: Klavžar

Standard: ISOM
št. karte: 132
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk
Merilo: 1:10000
Stanje: 2004
Površina: 7.19km2

Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.

2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović

 


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

nedelja, 15. 12. 2019
ZL3 - Kladje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podlanišče
sobota, 21. 12. 2019
ZL 4 Otvoritev stalne proge - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podboršt
nedelja, 22. 12. 2019
ZL 5 Božično presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
sobota, 28. 12. 2019
Ski SOL 1 / ZL - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

nedelja, 5. 1. 2020
ZL - rogaining - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica