Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL6 - Bohinjski 3kotnik (sobota, 25. 8. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Bohinj (Gozdna šola ZTS)
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

[ startna lista po klubih | bilten | bulletin ]


Pogled na Bohinjsko jezero z Vogla.

Organizator: Orientacijska zveza Slovenije, Mladinska reprezentanca
Datum: sobota, 25. 8. 2012

Vodja tekmovanja: Klemen Kenda
Traser: Jure Zmrzlikar (in Gregor Anderluh)
Sodnik OZS: Sandi Kmetič
Start in cilj: tečajniki GŠ ZTS 

Zbirališče/tekmovalni center: Gozdna šola ZTS (Geopedia)
Parkirišče: Parkirišče pod Gozdno šolo (plačljivo), parkirišča v Zlatorogu (plačljiva), brezplačna parkirišča na začetku Ribčevega Laza; v Gozdni šoli NE BO mogoče parkirati.


Vzorec karte Bohinjsko jezero, na podlagi stare karte Gozdna šola iz leta 1995.

Karta in teren: 

  • Bohinjsko jezero, ISOM, 1 : 10 000, E = 5m, avgust 2012, kartografa Deniel Lebar in Mile Stevanović
  • čist alpski gozd, pobočje z grapami in jarki, delno kamnito

Kategorije:

  • MŽ10, M/Ž12, M/Ž14, M/Ž16, M/Ž18, M/Ž20, M/Ž21B, M/Ž21A, M21E, M/Ž35, M45, M50, M55, ODPRTA, ZAČETNIŠKA, OTROŠKA
  • otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji, ne pa v MŽ10
  • V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategoriji združevali v skladu s pravilnikom

Prijave:

  • http://www.orienteeringonline.net do 18. 8. 2012
  • Kasnejše prijave so možne do zapolnitve mest ob dvojni startnini.
  • Vsaka sprememba po objavi startne liste (ime, čip, startni čas, kategorija) se zaračuna 5€ na tekmovalca.

Sistem za merjenje časa: SportIdent
Startnina:

  • za članske in mladinske kategorije (vključno z M/Ž16): 10€
  • za ODPRTO in kategorije do vključno M/Ž14: 7€
  • za OTROŠKO IN ZAČETNIŠKO: 5€
  • izposoja SI: 2€

Prvi start: 10:00

Nagrade: male praktične nagrade

Opozorila:
Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost! 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Bohinj



Koledar tekem in treningov

november

sreda, 26. 11. 2014
AOK Gotska - Urbanacija 4.2 - Maribor - sprint
POTa / ŽVN
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 29. 11. 2014
ZL 5 - Praznovanje Polnoletnosti - srednja
Nuša Jeram
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Novi Svet
sobota, 29. 11. 2014
Feud Cup, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
nedelja, 30. 11. 2014
Feud Cup, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška

december

sobota, 6. 12. 2014
ZL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
nedelja, 7. 12. 2014
ZNOT - srednja
RST Domžale
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
sobota, 13. 12. 2014
ZL 7 - Pokal Podgorja - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 20. 12. 2014
ZL 9 - srednja
Tolminska sekcija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 21. 12. 2014
ZL 10 - srednja
/
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
sobota, 27. 12. 2014
ZL 11 - TK Pokljika - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno Polje
nedelja, 28. 12. 2014
ZL 12 - TK Pokljuka, DP SkiO - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno Polje

januar

sobota, 3. 1. 2015
ZL 13 - Novoletna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
sobota, 10. 1. 2015
Glas svobodne Jelovice - srednja
RSK Škofja Loka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 11. 1. 2015
ZL 14 - Nočna - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
četrtek, 15. 1. 2015
ZL 15 - Mobilna - srednja
J & J
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 18. 1. 2015
ZL 16 - Ekipna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
sobota, 24. 1. 2015
Traserski seminar - dolga
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 1. 2015
ZL 17 - Score - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe
sobota, 31. 1. 2015
ZL 18 - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 7. 2. 2015
ZL 19 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 14. 2. 2015
ZL 20 - Nočna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 15. 2. 2015
ZL 21 - Spomin, Zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda