Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL6 - Bohinjski 3kotnik (sobota, 25. 8. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Bohinj (Gozdna šola ZTS)
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

[ startna lista po klubih | bilten | bulletin ]


Pogled na Bohinjsko jezero z Vogla.

Organizator: Orientacijska zveza Slovenije, Mladinska reprezentanca
Datum: sobota, 25. 8. 2012

Vodja tekmovanja: Klemen Kenda
Traser: Jure Zmrzlikar (in Gregor Anderluh)
Sodnik OZS: Sandi Kmetič
Start in cilj: tečajniki GŠ ZTS 

Zbirališče/tekmovalni center: Gozdna šola ZTS (Geopedia)
Parkirišče: Parkirišče pod Gozdno šolo (plačljivo), parkirišča v Zlatorogu (plačljiva), brezplačna parkirišča na začetku Ribčevega Laza; v Gozdni šoli NE BO mogoče parkirati.


Vzorec karte Bohinjsko jezero, na podlagi stare karte Gozdna šola iz leta 1995.

Karta in teren: 

  • Bohinjsko jezero, ISOM, 1 : 10 000, E = 5m, avgust 2012, kartografa Deniel Lebar in Mile Stevanović
  • čist alpski gozd, pobočje z grapami in jarki, delno kamnito

Kategorije:

  • MŽ10, M/Ž12, M/Ž14, M/Ž16, M/Ž18, M/Ž20, M/Ž21B, M/Ž21A, M21E, M/Ž35, M45, M50, M55, ODPRTA, ZAČETNIŠKA, OTROŠKA
  • otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji, ne pa v MŽ10
  • V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategoriji združevali v skladu s pravilnikom

Prijave:

  • http://www.orienteeringonline.net do 18. 8. 2012
  • Kasnejše prijave so možne do zapolnitve mest ob dvojni startnini.
  • Vsaka sprememba po objavi startne liste (ime, čip, startni čas, kategorija) se zaračuna 5€ na tekmovalca.

Sistem za merjenje časa: SportIdent
Startnina:

  • za članske in mladinske kategorije (vključno z M/Ž16): 10€
  • za ODPRTO in kategorije do vključno M/Ž14: 7€
  • za OTROŠKO IN ZAČETNIŠKO: 5€
  • izposoja SI: 2€

Prvi start: 10:00

Nagrade: male praktične nagrade

Opozorila:
Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost! 

Karta: Bohinjsko jezero

Standard: ISOM
št. karte: 234
Lastnik: OZS in ZTS
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII. 2012
Površina: 0.6km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

nedelja, 14. 2. 2016
ZL 17 - Odpovedano !!! - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 2. 2016
ZL 18 - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 28. 2. 2016
28.2.-5.3. EP Ski-O - srednja
Orienteering Austria
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Obertilliach
nedelja, 28. 2. 2016
ZL 19 - zaključek - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno

marec

sobota, 5. 3. 2016
5.3.-6.3. KBC Cres - srednja
Ursus outdoor, LAG Volim Beli, OK Torpedo
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cres
sobota, 12. 3. 2016
12.3.-16.3. Lipica Open SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 12. 3. 2016
12.-13.3. Lipica Open TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
petek, 25. 3. 2016
25.3.-27.3 Easter 4 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 25. 3. 2016
25.-27.3. Tečaj za traserje PreO in TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vrsar (CRO)

april

nedelja, 3. 4. 2016
SOL 2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 17. 4. 2016
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob

maj

nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podgorje
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Eneja Osterman
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 5. 2016
21.5-27.5 EOC & ETOC - srednja
Czech Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jesenik
sobota, 21. 5. 2016
21.-22.5. ECTO 3 & 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Červený Kameň & Borský Mikuláš (SLK)
sobota, 28. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 29. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin

junij

nedelja, 5. 6. 2016
DP šprint, Šprint SOL 5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 18. 6. 2016
Cerkno Cup, MTB-O DP srednje, SOL - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jaroslaw

julij

sobota, 2. 7. 2016
2.7-3.7. 24h štafeta - srednja
TIPO TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kab-hegy
sobota, 2. 7. 2016
2.-3.7. ECTO 5 & 6 - PreO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Conca del Tesino (ITA)
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Engadin
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup - night - one-man relay - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DP TempO, SOL - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sreda, 27. 7. 2016
27.7-31.7 OO Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

sreda, 3. 8. 2016
3.8.-6.8. Bubo Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Beli, Cres
sobota, 20. 8. 2016
20.8-27.8. WOC & WTOC - srednja
Svensk Orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Strömstad
nedelja, 28. 8. 2016
SOL 8 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bohinj

september

nedelja, 18. 9. 2016
Score 50 KT - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-24.9. ROT - dolga
?
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-25.9. Alpe Adria - srednja
Friuli Venezia Giulia Region
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zgonik
sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. DP PreO & Trzin TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamniška Bistrica & Trzin
četrtek, 29. 9. 2016
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sv. Jernej
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik