Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Svetovno prvenstvo (ponedeljek, 20. 8. 2012)

Organizator: Madžarska Orientacijska Zveza
Kraj: Veszprem
Tip: IOF
Razdalja: sprint
WWW: http://www.mtbo.hu/

Razpis

ni razpisa

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Veszprem



Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 6. 2. 2016
ZL 14 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 8. 2. 2016
ZL 15 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vrhnika
sobota, 13. 2. 2016
ZL 16 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 2. 2016
ZL 17 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 2. 2016
ZL 18 - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 28. 2. 2016
28.2.-5.3. EP Ski-O - srednja
Orienteering Austria
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Obertilliach
nedelja, 28. 2. 2016
ZL 19 - zaključek - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno

marec

sobota, 5. 3. 2016
5.3.-6.3. KBC Cres - srednja
Ursus outdoor, LAG Volim Beli, OK Torpedo
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cres
sobota, 12. 3. 2016
12.3.-16.3. Lipica Open SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 12. 3. 2016
12.-13.3. Lipica Open TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
petek, 25. 3. 2016
25.3.-27.3 Easter 4 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 25. 3. 2016
25.-27.3. Tečaj za traserje PreO in TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vrsar (CRO)

april

nedelja, 3. 4. 2016
SOL 2 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 17. 4. 2016
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob

maj

nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podgorje
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Eneja Osterman
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 5. 2016
21.5-27.5 EOC & ETOC - srednja
Czech Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jesenik
sobota, 21. 5. 2016
21.-22.5. ECTO 3 & 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Červený Kameň & Borský Mikuláš (SLK)
sobota, 28. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 29. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin

junij

nedelja, 5. 6. 2016
DP šprint, Šprint SOL 5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 18. 6. 2016
Cerkno Cup, MTB-O DP srednje, SOL - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jaroslaw

julij

sobota, 2. 7. 2016
2.7-3.7. 24h štafeta - srednja
TIPO TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kab-hegy
sobota, 2. 7. 2016
2.-3.7. ECTO 5 & 6 - PreO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Conca del Tesino (ITA)
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Engadin
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup - night - one-man relay - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DP TempO, SOL - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sreda, 27. 7. 2016
27.7-31.7 OO Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

sreda, 3. 8. 2016
3.8.-6.8. Bubo Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Beli, Cres
sobota, 20. 8. 2016
20.8-27.8. WOC & WTOC - srednja
Svensk Orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Strömstad
nedelja, 28. 8. 2016
SOL 8 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bohinj

september

nedelja, 18. 9. 2016
Score 50 KT - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-24.9. ROT - dolga
?
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-25.9. Alpe Adria - srednja
Friuli Venezia Giulia Region
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zgonik
sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. DP PreO & Trzin TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamniška Bistrica & Trzin
četrtek, 29. 9. 2016
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sv. Jernej
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik