Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Zaključek lige (nedelja, 14. 10. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Trzin
Tip: regionalna
Razdalja: štafeta
WWW: http://www.oktrzin-klub.si/home.htm
E-mail: feike@oktrzin-klub.si
Startna lista: povezava

Razpis

Razpis (pdf)

 

Vrsta tekmovanja: Jesensko O-srečanje 2012, Zaključek SOL (klubska štafeta)

Tekmovalni center: pri koči Smučarskega društva Trzin v Dolgi dolini
http://v1.geopedia.si/?params=T105_vT_b4_x465529_y110663_s14
za svoja vozila uporabite parkirni prostor, ki se nahaja ob gradu Jablje (400 m od tekmovalnega centra).

Vodja tekmovanja: Feike Alewijnse
Traser: Feike Alewijnse & Krešo Keresteš

Karta:  Grad Jablje, ISOM, 1:10.000, E=5m,
            Stanje 2008, popravki 2011
            Karte bodo zaščitene s plastično folijo.

Teren:  Delno kontinentalen in delno kraški teren. Gosta mreža poti.

Kategorije:

Klubske štafete (4-članske ekipe)

Predaja Štart Razdalje
1. Skupni ob 11:00 Daljše: kot M/Ž 21 na DP štafete
2. Ob vrnitvi 1. tekmovalca Krajše: kot M/Ž 16 na DP štafete
3. Skupni ob 11:10 Daljše: Kot M/Ž 21 na DP štafete
4. Ob vrnitvi 3. tekmovalca Krajše: Kot M/Ž 16 na DP štafete

Sestavljenje ekip:

Posamezno štafeto sestavljajo 4 tekmovalci/-ke, ki so člani istega kluba in ki skupaj zberejo vsaj 8 točk po spodnji tabeli.

   M    Ž  
-14 5 5
-16 4 5
-18 3 4
19-34    0 2
35+ 0 3
45+ 1 3
55+ 2 3

Primer 1. M14,M16,Ž21,M45 = 5 + 4 + 2 + 1 = 12 točk. To je veljavna ekipa.
Primer 2. M18,M20,M21,Ž35 = 3 + 0 + 0 + 3 = 6 točk. To ni veljavna ekipa.

Otroške štafete (2-članske ekipe)

Predaja Štart Razdalje
1. Štartni list. Prvi štart 11:15 Kot MŽ10
2. Ob vrnitvi 1. tekmovalca Kot MŽ12


Ekipe sestavljajo tekmovalci do 12 let.
V ekipi je lahko največ 1 tekmovalec/-ka do 14 let, ki ima manj izkušenj. Tekmovalce iz kategorije M/Ž14 spodbujamo k udeležbi v klubskih štafetah.

Začetniška (netekmovalna, posamezno ali v spremstvu staršev oz. izkušenega orientacista)
Po progi MŽ10, spremstvo je dovoljeno.
Štart po štartni listi. Prvi štart 11:15

Štartnina:
                Klubska štafeta 30€ na ekipi,
                Otroška štafeta 10€ na ekipi,
                Začetniška 5€

Izposoja SI čipa: 1,50 €

Prijave: Do pon., 8.10.12, na email: feike@oktrzin-klub.si.

Pri prijavah prosim, da uporabite excelov obrazec. (http://www.oktrzin-klub.si/Tekme/2012/jos/Prijave_JOS2012.xls).
Prijavite čimveč veljavnih ekip, preostale tekmovalce lahko prijavite kot neveljavne in nepopolne ekipe.

Naknadne prijave:

Do zapolnitve prostih mest, sicer le v Začetniški kategoriji, ob dvojni štartnini. Vsaka sprememba po roku prijav (ime, čip, predaja, ...) se zaračuna 5 € po ekipi!

Razglasitev rezultatov in nagrade:

Ko bo večinoma tekmovalcev na cilju (okvirno okoli 13.30).
Tekmovalkam in tekmovalcem iz zmagovalnih štafet bomo podelili lesene plakete, vsem najboljšim trem štafetam pa praktične nagrade.

Pravila:
          Tekmovanje poteka v skladu s tekmovalnim pravilnikom OZS.
          Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
          Vsak tekmovalcev tekmuje na lastno odgovornost.

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: -



Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 9. 5. 2015
OLP 2 - sprint
OK "Ris" Delnice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Buzet, Hrvaška
nedelja, 10. 5. 2015
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v orientacijskem teku, Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v precizni orientaciji, Florijanov sejem - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
sobota, 16. 5. 2015
OLP 3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 23. 5. 2015
OLP 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
nedelja, 24. 5. 2015
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 24. 5. 2015
SPOL4, TempO v Kamniku - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sreda, 27. 5. 2015
Študentsko prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 30. 5. 2015
OLP 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 31. 5. 2015
SOL 4 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

junij

sobota, 6. 6. 2015
Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
IG
nedelja, 7. 6. 2015
CIS7, Campionato Italiano TempO, Levico Terme - TempO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Levico Terme (ITA)
nedelja, 7. 6. 2015
Slovenia in 3 days - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
nedelja, 14. 6. 2015
OLP 6 . klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Matjaž Štanfel
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 20. 6. 2015
CIS8, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - TempO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Varaždin (CRO)
nedelja, 21. 6. 2015
Evropski pokal v preO, CIS9, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lužec (CRO)
ponedeljek, 22. 6. 2015
Evropski pokal v preO, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Varaždinske Toplice (CRO)
petek, 26. 6. 2015
WTOC, Svetovno prvenstvo TempO - TempO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Karlovac in Zagreb (CRO)
sobota, 27. 6. 2015
WTOC, Svetovno prvenstvo PreO - PreO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zagreb (CRO)

julij

petek, 3. 7. 2015
Soča outdoor festival - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 4. 7. 2015
OLP 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 19. 7. 2015
DP MTBO - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
sobota, 25. 7. 2015
OO Cup 25.7-29.7. - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 25. 7. 2015
SPOL5, CIS10, OOCup TrailO 2015, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokve
nedelja, 26. 7. 2015
SPOL6, CIS11, OOCup TrailO 2015, 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokve

avgust

sobota, 1. 8. 2015
Bubo Cup 1.8. - 4. 8. - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 8. 2015
SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

september

sobota, 19. 9. 2015
Evropski pokal v preO, Prvenstvo Češke, 1. dan - PreO
KOB Dobruška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Javornik (CZE)
nedelja, 20. 9. 2015
Evropski pokal v preO, Prvenstvo Češke, 2. dan - PreO
KOB Dobruška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Javornik (CZE)
nedelja, 20. 9. 2015
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolsti Vrh

oktober

sobota, 3. 10. 2015
CIS12, Feud Cup 2015, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
sobota, 3. 10. 2015
DP dolge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 4. 10. 2015
CIS13, Feud Cup 2015, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
nedelja, 4. 10. 2015
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 10. 10. 2015
SPOL7, DP PreO 2015 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 10. 10. 2015
SOL 9 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2015
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Nekje na štajerskem
sobota, 17. 10. 2015
DP šprint štefete, zaključek lige - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
sobota, 17. 10. 2015
SPOL8, DP TempO 2015 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija