Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Zaključek lige (nedelja, 14. 10. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Trzin
Tip: regionalna
Razdalja: štafeta
WWW: http://www.oktrzin-klub.si/home.htm
E-mail: feike@oktrzin-klub.si
Startna lista: povezava

Razpis

Razpis (pdf)

 

Vrsta tekmovanja: Jesensko O-srečanje 2012, Zaključek SOL (klubska štafeta)

Tekmovalni center: pri koči Smučarskega društva Trzin v Dolgi dolini
http://v1.geopedia.si/?params=T105_vT_b4_x465529_y110663_s14
za svoja vozila uporabite parkirni prostor, ki se nahaja ob gradu Jablje (400 m od tekmovalnega centra).

Vodja tekmovanja: Feike Alewijnse
Traser: Feike Alewijnse & Krešo Keresteš

Karta:  Grad Jablje, ISOM, 1:10.000, E=5m,
            Stanje 2008, popravki 2011
            Karte bodo zaščitene s plastično folijo.

Teren:  Delno kontinentalen in delno kraški teren. Gosta mreža poti.

Kategorije:

Klubske štafete (4-članske ekipe)

Predaja Štart Razdalje
1. Skupni ob 11:00 Daljše: kot M/Ž 21 na DP štafete
2. Ob vrnitvi 1. tekmovalca Krajše: kot M/Ž 16 na DP štafete
3. Skupni ob 11:10 Daljše: Kot M/Ž 21 na DP štafete
4. Ob vrnitvi 3. tekmovalca Krajše: Kot M/Ž 16 na DP štafete

Sestavljenje ekip:

Posamezno štafeto sestavljajo 4 tekmovalci/-ke, ki so člani istega kluba in ki skupaj zberejo vsaj 8 točk po spodnji tabeli.

   M    Ž  
-14 5 5
-16 4 5
-18 3 4
19-34    0 2
35+ 0 3
45+ 1 3
55+ 2 3

Primer 1. M14,M16,Ž21,M45 = 5 + 4 + 2 + 1 = 12 točk. To je veljavna ekipa.
Primer 2. M18,M20,M21,Ž35 = 3 + 0 + 0 + 3 = 6 točk. To ni veljavna ekipa.

Otroške štafete (2-članske ekipe)

Predaja Štart Razdalje
1. Štartni list. Prvi štart 11:15 Kot MŽ10
2. Ob vrnitvi 1. tekmovalca Kot MŽ12


Ekipe sestavljajo tekmovalci do 12 let.
V ekipi je lahko največ 1 tekmovalec/-ka do 14 let, ki ima manj izkušenj. Tekmovalce iz kategorije M/Ž14 spodbujamo k udeležbi v klubskih štafetah.

Začetniška (netekmovalna, posamezno ali v spremstvu staršev oz. izkušenega orientacista)
Po progi MŽ10, spremstvo je dovoljeno.
Štart po štartni listi. Prvi štart 11:15

Štartnina:
                Klubska štafeta 30€ na ekipi,
                Otroška štafeta 10€ na ekipi,
                Začetniška 5€

Izposoja SI čipa: 1,50 €

Prijave: Do pon., 8.10.12, na email: feike@oktrzin-klub.si.

Pri prijavah prosim, da uporabite excelov obrazec. (http://www.oktrzin-klub.si/Tekme/2012/jos/Prijave_JOS2012.xls).
Prijavite čimveč veljavnih ekip, preostale tekmovalce lahko prijavite kot neveljavne in nepopolne ekipe.

Naknadne prijave:

Do zapolnitve prostih mest, sicer le v Začetniški kategoriji, ob dvojni štartnini. Vsaka sprememba po roku prijav (ime, čip, predaja, ...) se zaračuna 5 € po ekipi!

Razglasitev rezultatov in nagrade:

Ko bo večinoma tekmovalcev na cilju (okvirno okoli 13.30).
Tekmovalkam in tekmovalcem iz zmagovalnih štafet bomo podelili lesene plakete, vsem najboljšim trem štafetam pa praktične nagrade.

Pravila:
          Tekmovanje poteka v skladu s tekmovalnim pravilnikom OZS.
          Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
          Vsak tekmovalcev tekmuje na lastno odgovornost.

Karta: Grad Jablje

Standard: ISOM
št. karte: 198
Lastnik: Orientacijski klub Trzin
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Petr Cigoš, Jan Drbal, Krešo Keresteš, Zdeněk Sokolář, Vlastislav Šebesta
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 2008
Površina: 3.17km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 28. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 29. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin

junij

sobota, 4. 6. 2016
OLP3 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 5. 6. 2016
DP šprint, Šprint SOL 5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 12. 6. 2016
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 18. 6. 2016
MTB-O DP srednje, 5. pokal Idrije v orientaciji z gorskimi kolesi - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
sobota, 18. 6. 2016
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jaroslaw

julij

sobota, 2. 7. 2016
2.7-3.7. 24h štafeta - srednja
TIPO TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kab-hegy
sobota, 2. 7. 2016
2.-3.7. ECTO 5 & 6 - PreO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Conca del Tesino (ITA)
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Engadin
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DP TempO, SOL - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 27. 7. 2016
27.7-31.7 OO Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

sreda, 3. 8. 2016
3.8.-6.8. Bubo Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Beli, Cres
sobota, 20. 8. 2016
20.8-27.8. WOC & WTOC - srednja
Svensk Orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Strömstad
nedelja, 28. 8. 2016
SOL 8 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bohinj

september

sobota, 3. 9. 2016
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
nedelja, 18. 9. 2016
OLP6 - 50KT (score) - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
petek, 23. 9. 2016
23.9.-24.9. ROT - dolga
RSK Škofja Loka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-25.9. Alpe Adria - srednja
Friuli Venezia Giulia Region
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zgonik
sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. DP PreO & Trzin TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamniška Bistrica & Trzin
četrtek, 29. 9. 2016
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sv. Jernej
sobota, 8. 10. 2016
OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik

maj

sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij