Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

CRO-ITA-SLO TrailO Cup (10. tekma) - Rakov Potok (sobota, 17. 11. 2012)

Organizator: OK Orion
Kraj: Rakov Potok, Hrvaška
Tip: SLO-CRO-ITA
Razdalja: PreO
WWW: http://www.ok-orion.hr/cup.html

Razpis

povezava

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Rakov Potok



Koledar tekem in treningov

april

četrtek, 2. 4. 2015
Prvenstvo osnovnih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
petek, 3. 4. 2015
Prvenstvo srednjih šol MOL - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 4. 4. 2015
OLP 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
sobota, 11. 4. 2015
SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sobota, 11. 4. 2015
SPOL3, TempO na Lomah - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 12. 4. 2015
CIS3, Vihor TempO Challenge - TempO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
sobota, 18. 4. 2015
CIS4, Coppa Italia TempO, Martellago - TempO
Or. Swallows Noale
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Martellago (ITA)
sobota, 18. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Srednje proge - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 19. 4. 2015
CIS5, Coppa Italia PreO, Padova - PreO
ASD Padova
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Padova (ITA)
nedelja, 19. 4. 2015
SG MTBO 2015 - Dolge proge - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 26. 4. 2015
CIS6, Vihor PreO Challenge 2015 - PreO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zagreb (CRO)
nedelja, 26. 4. 2015
SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bukovnica

maj

nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v orientacijskem teku, Florijanov sejem - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
nedelja, 10. 5. 2015
Promocijsko tekmovanje v precizni orientaciji, Florijanov sejem - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
sobota, 16. 5. 2015
OLP 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Poljane nad Škofjo Loko
nedelja, 24. 5. 2015
DP šprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 24. 5. 2015
SPOL4, TempO v Kamniku - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sreda, 27. 5. 2015
Študentsko prvenstvo - srednja
Eneja Osterman
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 31. 5. 2015
SOL 4 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

junij

sobota, 6. 6. 2015
Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
IG
nedelja, 7. 6. 2015
CIS7, Campionato Italiano TempO, Levico Terme - TempO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Levico Terme (ITA)
nedelja, 7. 6. 2015
Slovenia in 3 days - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
sobota, 20. 6. 2015
CIS8, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - TempO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Varaždin (CRO)
nedelja, 21. 6. 2015
Evropski pokal v preO, CIS9, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lužec (CRO)
ponedeljek, 22. 6. 2015
Evropski pokal v preO, 10. memorijal 7.gbr "Puma" - PreO
OK Međimurje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Varaždinske Toplice (CRO)
petek, 26. 6. 2015
WTOC, Svetovno prvenstvo TempO - TempO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Karlovac in Zagreb (CRO)
sobota, 27. 6. 2015
WTOC, Svetovno prvenstvo PreO - PreO
OK Vihor
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zagreb (CRO)

julij

petek, 3. 7. 2015
Soča outdoor festival - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
nedelja, 19. 7. 2015
DP MTBO - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
sobota, 25. 7. 2015
OO Cup 25.7-29.7. - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 25. 7. 2015
SPOL5, CIS10, OOCup TrailO 2015, 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokve
nedelja, 26. 7. 2015
SPOL6, CIS11, OOCup TrailO 2015, 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokve

avgust

sobota, 1. 8. 2015
Bubo Cup 1.8. - 4. 8. - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 8. 2015
SOL 6 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

september

sobota, 19. 9. 2015
Evropski pokal v preO, Prvenstvo Češke, 1. dan - PreO
KOB Dobruška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Javornik (CZE)
nedelja, 20. 9. 2015
Evropski pokal v preO, Prvenstvo Češke, 2. dan - PreO
KOB Dobruška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Javornik (CZE)
nedelja, 20. 9. 2015
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolsti Vrh

oktober

sobota, 3. 10. 2015
CIS12, Feud Cup 2015, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
sobota, 3. 10. 2015
DP dolge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 4. 10. 2015
CIS13, Feud Cup 2015, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko (CRO)
nedelja, 4. 10. 2015
DP štefete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 10. 10. 2015
SPOL7, DP PreO 2015 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 10. 10. 2015
SOL 9 - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2015
SOM - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Nekje na štajerskem
sobota, 17. 10. 2015
DP šprint štefete, zaključek lige - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
sobota, 17. 10. 2015
SPOL8, DP TempO 2015 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija