Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SLO-CRO, DP za M21E (sobota, 30. 6. 2012)

Organizator: Naturfreunde Villach
Kraj: Pirkdorfer See, Beljak
Tip: DP
Razdalja: srednja
WWW: http://www.nfvillach.at/

Razpis

ni razpisa

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Pirkdorfer See, Beljak



Koledar tekem in treningov

julij

sobota, 2. 7. 2016
2.7-3.7. 24h štafeta - srednja
TIPO TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kab-hegy
sobota, 2. 7. 2016
2.-3.7. ECTO 5 & 6 - PreO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Conca del Tesino (ITA)
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Engadin
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DP TempO, SOL - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 27. 7. 2016
27.7-31.7 OO Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

sreda, 3. 8. 2016
3.8.-6.8. Bubo Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Beli, Cres
sobota, 20. 8. 2016
20.8-27.8. WOC & WTOC - srednja
Svensk Orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Strömstad
nedelja, 28. 8. 2016
SOL 8 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bohinj

september

nedelja, 18. 9. 2016
OLP6 - 50KT (score) - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
petek, 23. 9. 2016
23.9.-24.9. ROT - dolga
RSK Škofja Loka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-25.9. Alpe Adria - srednja
Friuli Venezia Giulia Region
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zgonik
sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. DP PreO & Trzin TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamniška Bistrica & Trzin
četrtek, 29. 9. 2016
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sv. Jernej
sobota, 8. 10. 2016
OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik

maj

sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij