Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Naslednja aktivnost:
TK1 - Črni Vrh nad Idrijo, 29. - 31. 10.

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Craft
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SLO-CRO, DP za M21E (sobota, 30. 6. 2012)

Organizator: Naturfreunde Villach
Kraj: Pirkdorfer See, Beljak
Tip: DP
Razdalja: srednja
WWW: http://www.nfvillach.at/

Razpis

ni razpisa

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Pirkdorfer See, Beljak



Koledar tekem in treningov

november

nedelja, 23. 11. 2014
ZL 4 - srednja
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kukanje
sobota, 29. 11. 2014
ZL 5 - Praznovanje Polnoletnosti - srednja
Nuša Jeram
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Novi Svet
sobota, 29. 11. 2014
Feud Cup, 1. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška
nedelja, 30. 11. 2014
Feud Cup, 2. dan - PreO
OK Orion
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jastrebarsko, Hrvaška

december

sobota, 6. 12. 2014
ZL 6 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
nedelja, 7. 12. 2014
ZNOT - srednja
RST Domžale
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
sobota, 13. 12. 2014
ZL 7 - Pokal Podgorja - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 12. 2014
ZL 8 - srednja
TOPO nadaljevanka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 20. 12. 2014
ZL 9 - srednja
Tolminska sekcija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 21. 12. 2014
ZL 10 - srednja
/
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
sobota, 27. 12. 2014
ZL 11 - TK Pokljika - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno Polje
nedelja, 28. 12. 2014
ZL 12 - TK Pokljuka, DP SkiO - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rudno Polje

januar

sobota, 3. 1. 2015
ZL 13 - Novoletna - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
sobota, 10. 1. 2015
Glas svobodne Jelovice - srednja
RSK Škofja Loka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
nedelja, 11. 1. 2015
ZL 14 - Nočna - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
četrtek, 15. 1. 2015
ZL 15 - Mobilna - srednja
J & J
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 18. 1. 2015
ZL 16 - Ekipna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
/
sobota, 24. 1. 2015
Traserski seminar - dolga
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 1. 2015
ZL 17 - Score - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe
sobota, 31. 1. 2015
ZL 18 - ultra dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 7. 2. 2015
ZL 19 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 14. 2. 2015
ZL 20 - Nočna - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 15. 2. 2015
ZL 21 - Spomin, Zaključek lige - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda