Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP (nedelja, 22. 9. 2013)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Črni Vrh nad Idrijo
Tip: DP
Razdalja: sprint
Sodnik: Miro Šalamun

E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Bilten | zbirališče | Startna - kategorije | Startna - klubi

Vrsta tekmovanja: državno prvenstvo v sprintu
Kraj tekmovanja: Črni Vrh nad Idrijo
Vodja tekmovanja: Klemen Kenda
Traser: Klemen Kenda
Pomočnik vodje: Leon Pisk 

Karta: Pr' Mark (nova), stanje jul/avg 2013 (izdelava Mile Stevanović), E = 5m, ISSOM; merilo 1:5 000.
Teren: Teren je kontinentalni, lahko prehoden, mestoma odprt, z veliko reliefnimi detajli. 
Tekmovalni center: Gostišče Pr' Mark (ob cesti Črni Vrh nad Idrijo - Zadlog). 

Start bo 1100m oddaljen od cilja. Na poti do starta bo možno obiskati še ogrevalno karto z nekaj tipičnimi kontrolnimi točkami.

Prvi start: 10:00
Po tekmovanju bo na voljo dovolj časa za kosilo v tekmovalnem centru (Pr' Mark).

Podelitev: 12:00
Kategorije: MŽ10, MŽ12, M/Ž16, M/Ž18, M/Ž20, M/Ž21, M/Ž35, M50, Otroška, Začetniška, Odprta (opomba: za DP štejejo samo poudarjeno izpisane kategorije). 

Prijave: orienteeringonline.net
Rok za prijave: 15. september 2012, po tem roku se startnina poveča za 50%, prijava pa je možna samo v primeru razpisanih prostih mest

Startnina:

  • 5 EUR - Otroci, Začetniki, MŽ10
  • 7 EUR - Odprta in otroci do vključno M/Ž16
  • 10 EUR - vsi ostali (M/Ž18 in starejši)

Merjenje časa: SportIdent, izposoja naprstnika 2EUR/tekmo (skupaj z izposojo za SOL 4 EUR).

Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Pr Mark

Standard: ISSOM
št. karte: 243
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović
Merilo: 1:5000
Stanje: VIII.2013
Površina: 0.69km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija