Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Vlado Sedej (M65)

Orientacijski klub Azimut
Primerjaj z:

DP

1 zlata medalja
zlata
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

Ostalo:

SOL

7 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
5 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
11 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

Ostale mednarodne tekme

Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (M65): 11. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M65): 11. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M65): 11. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M65): 12. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M60): 10. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 3. dan - dolga, 16. 4. 2017 (M60): 12. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M60): 11. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (M60): 16. mesto
    Koper
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M60): 6. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M60): 4. mesto
    Kalce
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (M60): 17. mesto
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (M60): 12. mesto
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (M60): 19. mesto
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (M55): 19. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M55): 16. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (M55): 24. mesto
    Krajna vas
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M60): 6. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M60): 10. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M60): 10. mesto
    Dole nad Idrijo
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (M55): 5. mesto
    Ljubljana
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (M55): 23. mesto
  • Xtremor - srednja, 7. 3. 2013 (M55): 6. mesto
  • Cerkno Cup - DAN 1 - dolga, 17. 8. 2012 (M55): 4. mesto
    Novi Svet

OLP, ZL, drugo

2 srebrni medalji
srebrna srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo: