Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Žan Ravnikar (M21E)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

8 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
7 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

2 zlati medalji
zlata zlata
1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo:

SOL

8 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
18 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
6 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL sprint, 7. 12. 2019 (M 21): 4. mesto
  • SOL dolga, 5. 10. 2019 (M21E): 4. mesto
    Pohorje
  • SOL srednja, 30. 3. 2019 (M21E): 7. mesto
    Crngrob
  • SOL dolga, 10. 3. 2019 (M21E): 76. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 15. 4. 2018 (M21E): 4. mesto
    Zalštad
  • SOL sprint, 25. 3. 2018 (M21): 4. mesto
    Spodnja Idrija
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (M18): 17. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 27. 1. 2018 (M21): 6. mesto
    Kranj
  • SOL dolga, 7. 10. 2017 (M21E): 4. mesto
    Rogla
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (M21): 4. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL srednja, 8. 4. 2017 (M21E): 7. mesto
    Crngrob
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (M18): 18. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (M21): 6. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (M18): 5. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (M18): 7. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 13. 12. 2015 (M18): 4. mesto
    Cerkno
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (M18/H15-18): 10. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (M18): 7. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (M16): 13. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 27. 4. 2013 (M14): 5. mesto
    Komenda
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (M14): 15. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

2 zlati medalji
zlata zlata
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (M18), Koper
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M18), Kalce
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M18), Ajdovščina
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (M14), Idrija
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (M14), Ljubljana
3 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta
  • Bubo Cup 1. dan - srednja, 1. 8. 2017 (M18), Cres
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M20), Ljubljana - Rakitna
Ostalo:
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M20): 5. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M20): 6. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M18): 9. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M18): 4. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (M21E): 19. mesto
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M18): 16. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (M18): 16. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M18): 10. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M18): 5. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M18): 5. mesto
    Trzin
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M14): 4. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M14): 8. mesto
    Dole nad Idrijo
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (M14): 25. mesto

OLP, ZL, drugo

9 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
5 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
9 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo: