Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Ana Plavčak (Ž35)

Škofjeloški orientacijski klub
Primerjaj z:

DP

1 zlata medalja
zlata
5 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
3 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

1 zlata medalja
zlata
Ostalo:

SOL

7 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
7 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (W35): 8. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (W35): 8. mesto
    Milje, Italija
  • SOL srednja, 9. 9. 2017 (Ž21E): 4. mesto
    Zgornji Podvin
  • SOL srednja, 7. 5. 2017 (Ž21E): 6. mesto
    Prenje
  • SOL ultra dolga, 2. 4. 2017 (Ž21E): 12. mesto
    Hrastovec
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W21E): 30. mesto
    Krajna vas
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (W35): 4. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W35): 13. mesto
    Veliki Dol
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (W35): 5. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W21B): 11. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (Ž21B): 4. mesto
    Dobravlje na Krasu
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (W21B): 5. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 25. 8. 2012 (Ž21A): 10. mesto
    Bohinj (Gozdna šola ZTS)
  • SOL srednja, 18. 8. 2012 (W21A): 6. mesto
    Idrija
  • SOL dolga, 15. 4. 2012 (Ž21A): 14. mesto
    Komenda

Ostale mednarodne tekme

1 zlata medalja
zlata
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W21B), Vranja Peč
1 srebrna medalja
srebrna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (W35), Ljubljana - Rakitna
3 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (W35), Ljubljana - Rakitna
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W21B), Trzin
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (W21B), Dole nad Idrijo
Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (W35): 9. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (W35): 9. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (W35): 5. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (W35): 5. mesto
    Ajdovščina
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (W21): 23. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (W21B): 4. mesto
    Lome
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (W21B): 14. mesto
  • Cerkno Cup - DAN 3 - dolga, 19. 8. 2012 (W21A): 4. mesto
    Cerkno
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 18. 8. 2012 (W21A): 5. mesto
    Cerkno
  • Cerkno Cup - DAN 1 - dolga, 17. 8. 2012 (W21A): 5. mesto
    Novi Svet

OLP, ZL, drugo

2 zlati medalji
zlata zlata
Ostalo: