Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Nuša Jeram (Ž21E)

Orientacijski klub Azimut
Primerjaj z:

DP

10 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

SOL

15 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
7 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
7 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (W21E): 20. mesto
    Lokev
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (W21E): 16. mesto
    Krajna vas
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (W21E): 4. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W20): 15. mesto
    Veliki Dol
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W20): 10. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 7. 9. 2014 (Ž21A): 8. mesto
    Jelovica
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (W18): 14. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (W18): 18. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

6 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (W20),
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (W20),
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (W20),
  • Cerkno Cup - DAN 3 - dolga, 19. 8. 2012 (W16), Cerkno
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 18. 8. 2012 (W16), Cerkno
  • Cerkno Cup - DAN 1 - dolga, 17. 8. 2012 (W16), Novi Svet
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (W20),
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (W20), Krajna vas
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (W21), Idrija
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W21E), Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W21E), Vranja Peč
Ostalo:
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (W20): 5. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W20): 17. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (W21E): 4. mesto
    Dole nad Idrijo

OLP, ZL, drugo

4 zlate medalje
zlata zlata zlata zlata
1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo: