Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Bojan Jevševar (M35)

Orientacijski klub Brežice
Primerjaj z:

DP

3 zlate medalje
zlata zlata zlata
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

1 srebrna medalja
srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

SOL

3 zlate medalje
zlata zlata zlata
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
3 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

Ostale mednarodne tekme

1 srebrna medalja
srebrna
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (M35), Ljubljana
8 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M35), Hrušica - Podgrad
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M35), Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M35), Kalce
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (M35),
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (M35),
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (M35),
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M35), Lome
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M35), Dole nad Idrijo
Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 12. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 14. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 11. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 7. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 10. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M35): 4. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 3. dan - dolga, 16. 4. 2017 (M35): 4. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (M35): 6. mesto
    Koper
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (M35): 6. mesto
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (M35): 11. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M35): 7. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (M35): 13. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M35): 12. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M35): 8. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M35): 10. mesto
    Trzin
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (M45): 9. mesto

OLP, ZL, drugo

1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo: