Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Nika Ravnikar (Ž16)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

4 zlate medalje
zlata zlata zlata zlata
7 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo:

SOL

8 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
12 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
13 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (W16): 32. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (W16): 12. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (Ž16): 5. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL srednja, 28. 8. 2016 (Ž14): 4. mesto
    Bohinj
  • SOL srednja, 3. 4. 2016 (W14): 5. mesto
    Črni Križ, Hrastovec
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (W14): 15. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 13. 12. 2015 (Ž16): 4. mesto
    Cerkno
  • SOL srednja, 31. 5. 2015 (Ž12): 8. mesto
    Jelovica
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (W12): 12. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (Ž12): 5. mesto
    Dobravlje na Krasu
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (W12): 5. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 24. 8. 2013 (MŽ10): 5. mesto
    Bohinj (gozdna šola)
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (W10): 6. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 25. 8. 2012 (MŽ10): 4. mesto
    Bohinj (Gozdna šola ZTS)
  • SOL srednja, 12. 11. 2011 (MŽ10): 6. mesto
    Komenda
  • SOL dolga, 2. 10. 2011 (MŽ10): 4. mesto
    Trzin

Ostale mednarodne tekme

3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (W14), Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (W12), Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (W12), Trzin
Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (W14): 5. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (W14): 12. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (W14): 6. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (W14): 17. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (W14): 10. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (W14): 5. mesto
    Kalce
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (W14): 24. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (W21): 14. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (W12): 6. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (W14): 5. mesto
    Idrija
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (W12): 4. mesto
    Dole nad Idrijo
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (W10): 4. mesto

OLP, ZL, drugo

2 zlati medalji
zlata zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo: