Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Blaž Kölner (M35)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

8 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
2 srebrni medalji
srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo:

IOF

2 zlati medalji
zlata zlata
1 srebrna medalja
srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

SOL

7 zlatih medalj
zlata zlata zlata zlata zlata zlata zlata
9 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
4 bronaste medalje
bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:

Ostale mednarodne tekme

Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (M35): 9. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M35): 10. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M35): 11. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M35): 7. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M35): 5. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M35): 7. mesto
    Ajdovščina
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M35): 6. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M35): 8. mesto
    Kalce
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (M35): 9. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M35): 8. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2106 3.etapa - srednja, 14. 3. 2016 (M35): 16. mesto
    Krajna vas
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M35): 19. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M35): 4. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (M21): 8. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M35): 9. mesto
    Trzin
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M35): 9. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (M21): 23. mesto
    Idrija
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M35): 7. mesto
    Dole nad Idrijo

OLP, ZL, drugo

4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo: