Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Boris Eržen (M45)

Škofjeloški orientacijski klub
Primerjaj z:

DP

1 zlata medalja
zlata
1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo:

IOF

1 zlata medalja
zlata
Ostalo:

SOL

2 zlati medalji
zlata zlata
3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

Ostale mednarodne tekme

3 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M21A), Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M21A), Trzin
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M21B), Lome
Ostalo:
  • OO Cup 5.dan - srednja, 28. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 13. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 4.dan - srednja, 27. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 15. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 13. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 15. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M35 ULTIMAT): 15. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M40): 5. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M40): 5. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 1. dan - sprint, 14. 4. 2017 (M40): 7. mesto
    Koper
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (OPEN): 4. mesto
  • Lipica Open 2016 5.etapa - srednja, 16. 3. 2016 (M21E): 34. mesto
    Povir
  • Lipica Open 2016 4.etapa - srednja, 15. 3. 2016 (M21E): 34. mesto
    Povir
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (M21): 26. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup, sprint - sprint, 19. 7. 2014 (M21): 35. mesto
    Idrija
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M21B): 4. mesto
    Dole nad Idrijo
  • Cerkno Cup - DAN 3 - dolga, 19. 8. 2012 (M35): 9. mesto
    Cerkno
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 18. 8. 2012 (M35): 8. mesto
    Cerkno
  • Cerkno Cup - DAN 1 - dolga, 17. 8. 2012 (M35): 10. mesto
    Novi Svet

OLP, ZL, drugo

1 srebrna medalja
srebrna
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo: