Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Janez Zavrl (M21B)

Orientacijski klub Komenda
Primerjaj z:

DP

1 zlata medalja
zlata
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:

IOF

Ostalo:

SOL

1 zlata medalja
zlata
5 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 6. 10. 2018 (M50): 6. mesto
    Mali Boršt
  • SOL srednja, 10. 6. 2018 (M50): 8. mesto
    Tolmin
  • SOL srednja, 27. 5. 2018 (M50): 5. mesto
    Rupe
  • SOL srednja, 15. 4. 2018 (M50): 7. mesto
    Zalštad
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (M50): 50. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (M50): 16. mesto
    Milje, Italija
  • SOL srednja, 7. 5. 2017 (M21B): 8. mesto
    Prenje
  • SOL srednja, 8. 4. 2017 (M21B): 5. mesto
    Crngrob
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (M21B): 18. mesto
    Krajna vas
  • SOL srednja, 28. 8. 2016 (M45): 11. mesto
    Bohinj
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (M50): 8. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 17. 4. 2016 (M45): 6. mesto
    Bitnje, Kranj
  • SOL srednja, 3. 4. 2016 (M45): 10. mesto
    Črni Križ, Hrastovec
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (M50): 37. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 31. 1. 2016 (M50): 10. mesto
    Ajdovščina
  • SOL sprint, 22. 11. 2015 (M50): 16. mesto
    Koper / Capodistria
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (M21B/H19B): 8. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (M21B): 46. mesto
    Lipica
  • SOL srednja, 21. 6. 2014 (M21B): 6. mesto
    Dobeno
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (M21B): 35. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

Ostalo:
  • Bubo Cup 2. dan - srednja, 2. 8. 2017 (M21B): 5. mesto
    Cres
  • Bubo Cup 1. dan - srednja, 1. 8. 2017 (M21B): 5. mesto
    Cres
  • Easter4 - 4. dan - srednja, 17. 4. 2017 (M21B): 6. mesto
    Ajdovščina
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M21B): 8. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M50): 8. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (M50): 18. mesto
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (M50): 22. mesto
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M50): 36. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M21B): 8. mesto
    Vranja Peč
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M21B): 4. mesto
    Trzin

OLP, ZL, drugo

1 srebrna medalja
srebrna
Ostalo: