Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Simon Stanonik (M21E)

Orientacijski klub Azimut
Primerjaj z:

DP

4 zlate medalje
zlata zlata zlata zlata
4 srebrne medalje
srebrna srebrna srebrna srebrna
Ostalo:

IOF

Ostalo:

SOL

4 zlate medalje
zlata zlata zlata zlata
5 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
5 bronastih medalj
bronasta bronasta bronasta bronasta bronasta
Ostalo:
  • SOL dolga, 5. 10. 2019 (M21E): 5. mesto
    Pohorje
  • SOL dolga, 10. 3. 2019 (M21E): 33. mesto
    Lipica
  • SOL sprint, 20. 1. 2019 (M21): 5. mesto
    Vipava
  • SOL srednja, 15. 4. 2018 (M21E): 7. mesto
    Zalštad
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (M21E): 47. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 27. 1. 2018 (M21): 7. mesto
    Kranj
  • SOL srednja, 7. 5. 2017 (M21E): 6. mesto
    Prenje
  • SOL srednja, 8. 4. 2017 (M21E): 10. mesto
    Crngrob
  • SOL dolga, 12. 3. 2017 (M20): 10. mesto
    Krajna vas
  • SOL sprint, 18. 12. 2016 (M21): 7. mesto
    Vipavski Križ
  • SOL sprint, 11. 12. 2016 (M21): 4. mesto
    Domžale
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (M21E): 10. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 17. 4. 2016 (M21E): 12. mesto
    Bitnje, Kranj
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (M20): 31. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 13. 12. 2015 (M21): 5. mesto
    Cerkno
  • SOL sprint, 22. 11. 2015 (M21): 9. mesto
    Koper / Capodistria
  • SOL srednja, 10. 10. 2015 (M18/H15-18): 7. mesto
    Črni les pri Lenartu
  • SOL srednja, 20. 9. 2015 (M18): 4. mesto
    Tolsti Vrh
  • SOL dolga, 26. 4. 2015 (M18): 6. mesto
    Bukovniško jezero
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (M18): 14. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 9. 3. 2014 (M18): 38. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 22. 9. 2013 (M16): 4. mesto
    Črni Vrh
  • SOL srednja, 24. 8. 2013 (M16): 8. mesto
    Bohinj (gozdna šola)
  • SOL dolga, 27. 4. 2013 (M16): 6. mesto
    Komenda
  • SOL srednja, 10. 3. 2013 (M16): 32. mesto
    Lipica

Ostale mednarodne tekme

1 zlata medalja
zlata
  • Cerkno Cup - DAN 1 - srednja, 7. 8. 2015 (M18), Trzin
1 bronasta medalja
bronasta
  • Cerkno Cup - DAN 2 - srednja, 8. 8. 2015 (M18), Vranja Peč
Ostalo:
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M20): 34. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - sprint - sprint, 8. 8. 2015 (M21): 7. mesto
    Kamnik
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M18): 5. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M18): 7. mesto
    Dole nad Idrijo
  • Slovenia in 3 days / Pokal Slovenije - srednja, 20. 6. 2014 (M18): 5. mesto
    Ljubljana
  • Lipica Open - dolga, 9. 3. 2013 (M16): 30. mesto

OLP, ZL, drugo

3 zlate medalje
zlata zlata zlata
6 srebrnih medalj
srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna srebrna
2 bronasti medalji
bronasta bronasta
Ostalo: