Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Tekmovalec

Tekmovalec

Charles Nelson (M65)

Orientacijski klub Azimut
Primerjaj z:

DP

2 zlati medalji
zlata zlata
1 srebrna medalja
srebrna
1 bronasta medalja
bronasta

IOF

Ostalo:

SOL

3 zlate medalje
zlata zlata zlata
1 srebrna medalja
srebrna
  • SOL dolga, 13. 4. 2014 (M55), Dobravlje na Krasu
1 bronasta medalja
bronasta
Ostalo:
  • SOL srednja, 22. 8. 2018 (M65): 9. mesto
    Cerkno
  • SOL sprint, 25. 3. 2018 (M50): 4. mesto
    Spodnja Idrija
  • SOL dolga, 11. 3. 2018 (M60): 35. mesto
    Lokev
  • SOL sprint, 26. 11. 2017 (M50): 15. mesto
    Milje, Italija
  • SOL sprint, 17. 6. 2017 (M50): 32. mesto
    Tivoli, Ljubljana
  • SOL srednja, 24. 7. 2016 (M60): 4. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • SOL dolga, 13. 3. 2016 (M55): 28. mesto
    Veliki Dol
  • SOL sprint, 31. 1. 2016 (M50): 9. mesto
    Ajdovščina
  • SOL dolga, 8. 3. 2015 (M55): 15. mesto
    Lipica
  • SOL dolga, 7. 9. 2014 (M55): 4. mesto
    Jelovica

Ostale mednarodne tekme

1 bronasta medalja
bronasta
  • Cerkno Cup, DAN 2 - srednja, 23. 7. 2016 (M60), Črni Vrh nad Idrijo
Ostalo:
  • Cerkno Cup - E5 - srednja, 27. 8. 2018 (M65): 5. mesto
    Črni Vrh nad Idrijo
  • OO Cup 3.dan - srednja, 26. 7. 2017 (M65): 8. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 2.dan - srednja, 25. 7. 2017 (M65): 9. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • OO Cup 1.dan - dolga, 24. 7. 2017 (M65): 7. mesto
    Ljubljana - Rakitna
  • Easter4 - 3. dan - dolga, 16. 4. 2017 (M60): 8. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Easter4 - 2. dan - srednja, 15. 4. 2017 (M60): 7. mesto
    Hrušica - Podgrad
  • Cerkno Cup, DAN 1 - srednja, 22. 7. 2016 (M60): 5. mesto
    Kalce
  • Easter4 4. etapa - srednja, 28. 3. 2016 (M60): 14. mesto
  • Easter4 3. etapa - srednja, 27. 3. 2016 (M60): 9. mesto
  • Easter4 2. etapa - srednja, 26. 3. 2016 (M60): 9. mesto
  • Easter4 1. etapa - srednja, 25. 3. 2016 (M60): 11. mesto
  • Lipica Open 2016 1.etapa - srednja, 12. 3. 2016 (M55): 30. mesto
    Dobravlje
  • Cerkno Cup - dolga, 20. 7. 2014 (M60): 11. mesto
    Lome
  • Cerkno Cup - 1. dan - srednja, 18. 7. 2014 (M60): 6. mesto
    Dole nad Idrijo

OLP, ZL, drugo

1 zlata medalja
zlata
Ostalo: